Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kızıl Saçlı Shanks Tahtından İndirilecek mi?

• Konbuyu başlatan ♣ Hawkins ♣
  • Başlangıç tarihi

İttifak Shanks'ı Tahtından İndirebilir Mi ?

• Evet

Kullanılan: 14 21.9%
  • Hayır

Kullanılan: 50 78.1%

• Kullanılan toplam oy
    64
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

♣ Hawkins ♣

Çok mu karışık yazıyorsun nedir :/ Seçemiyorum :/
Shanks elbet indirilecektir. Luffyin acı çekmesi lazım acı..
Özellikle Ayrı Yazmaya Çalıştım :D

Pow up? Adamlar basbayağı indirdi daha ne? Ordan sonrasını ciddi bulmadığım için okumadım. Luffy G4 açınca Power up oluyor da Dof'un meyve uyandırmasını es geçmişsin. Luffy G4 ile resmen ezmiş adamı, hatta meyve uyandırmasına rağmen ezmiş, sense burda "2 supernova 1 shichi alamadı" diyorsun. O yüzden gerisini okumaya gerek görmedim kendi açımdan. Yine de emeğine sağlık.
Herkesin fikri farkılıdır tabiki haklısın :good: demek istediğim pow-up olmadan indiremezdi o yüzden hawkins ittifaki ile aralarında fark oluşucak çünkü onlar p.up alamayıp biraz pasif kalıcak :)

Nefret eksikliği mi var?
Shanks inmez umarım ama inerse de seri çok acayip karışır Luffy kayışı hepten koparır bu sefer.
Sabo inmez diye umuyorum. Kardeş acısı tattırdı zaten. Şimdi Shanks engeli var :/
Onuda kaldıracak büyük ihtimal ben öyle düşünüyorum. Jiraiya gibi olacak işte sonu :/
Tanrıya yani Teach ile savaş sonrası ölür o :/

Özellikle Ayrı Yazmaya Çalıştım :D

Herkesin fikri farkılıdır tabiki haklısın :good: demek istediğim pow-up olmadan indiremezdi o yüzden hawkins ittifaki ile aralarında fark oluşucak çünkü onlar p.up alamayıp biraz pasif kalıcak :)
Yalnız şu da var ki Luffy Power up almadı, adam Rayleigh ile çalışırken öğrendiği yeni tekniği kullandı. G4 Power up değil tekniktir.

Sabo inmez diye umuyorum. Kardeş acısı tattırdı zaten. Şimdi Shanks engeli var :/
Onuda kaldıracak büyük ihtimal ben öyle düşünüyorum. Jiraiya gibi olacak işte sonu :/
Tanrıya yani Teach ile savaş sonrası ölür o :/
Son savaşta sahne almasını isterim Shanksın ama dediğin gibi olabilir.
Yalnız Teach eğer Shanksı da öldürürse Luffy bunu öyle böyle dövmez Teachi de tayfasını da acıyarak izleriz.
Yalnız şu da var ki Luffy Power up almadı, adam Rayleigh ile çalışırken öğrendiği yeni tekniği kullandı. G4 Power up değil tekniktir.
İki sene dövüşen adamın gücü de artmıştır. Haki başlı başına power-up zaten.

♣ Hawkins ♣

O zaman time skipten sonra ;

KİD ; Shanksın tayfasının bütün kılıçlarını çekse denize atsa

HAWKİNS ; 100 Vodoo Yerine 1000 Vodo Çıkarsa

APOO ; Aynı Anda 10 20 Enstürman Çalsa

İşler değişir sonuçta bunlarda p.up değil teknik :good:

Ama ODA bunları yapmaz işte Luffy bu yüzden ayrıcalıklı diyorum.

♣ Hawkins ♣

Eğer İşler Yukarıdaki Gibi Giderse Diye Yabancı Forumlarda Eşleştirmeyi Bile Yapmışlar :D

Ama ODA bunları yapmaz işte Luffy bu yüzden ayrıcalıklı diyorum
Evet bir de ana karakter olsa ne olurdu acaba?
Luffy ayrıcalıklı değil potansiyeli en fazla olan kişi. Ayrıca Kid ne kadar güçlenirse güçlensin yonkou ve adamlarından nasıl alacakmış silahlarını?
O zaman Luffyde Kaidouya tek atsın g4 ile ayrıcalıklı nasılsa.

O zaman time skipten sonra ;

KİD ; Shanksın tayfasının bütün kılıçlarını çekse denize atsa

HAWKİNS ; 100 Vodoo Yerine 1000 Vodo Çıkarsa

APOO ; Aynı Anda 10 20 Enstürman Çalsa

İşler değişir sonuçta bunlarda p.up değil teknik :good:

Ama ODA bunları yapmaz işte Luffy bu yüzden ayrıcalıklı diyorum.
Dediklerin power up kabul ama G4 power up değil. G2'in gelişmiş versiyonu mu? Ya da G3'ün? O yüzden G4'ün verdiğin örneklerle alakası yok. Sen olan bir tekniğin geliştirilmiş halini söylemişsin; 10'dan 100'e, 3-5'ten 20-30'a çıkmasını söylemişsin ama G4'te aynı durum söz konusu değil. Bence G4'ün ilk çıktığı bölümlere tekrar bak. G4 diğerlerinden farklı olarak "haki" temelli. Diğerlerine bakarsan G2 ve G3'ün haki temelli olmadığını, bu yüzden de G4'ün power up değil de teknik olduğunu görebilirsin. Tabi ki görmek istersen. Sırf teorini savunmak için de görmek istediğini sanmıyorum açıkçası.

Bu Luffy 2 sene çalıştı ne bekliyordunuz?Şu G4'e gökten indi muamelesi yapmayın.Luffy hakkıyla Doffy ayarı hayvanların yaşadığı yerde 2 sene canlı kalarak aldı G4'ü.BU 2 seneden değil G4 Gear 5 bile çıkar.Power up aldığı için indiremedi ha :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık