Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jozu'yu Tam olarak Elmas Görememizin Sebebi

Ne alakası var sıcaklıkla? Sen bana kopan kolu çıkarabilir diyorsan, bende Ace'in organlarını yenileyebilmesi lazım derim. Yanmış ya da kesilmiş, farketmez. Logialar'ın yara iyileştirme özellikleri olsa, yenilmez olurlardı. Akainu'da gördüğümüz gibi ağız burun dağılabiliyor. Ace, gibi ölebiliyor.
Akainu hakiden dayak yedi, ace ise hiyerarşiden(akainu kendi diyor), Jozu buz alakasını çözemedim, iyileştirmeden bahsetmiyorum, croco'nun kafayı koparmadamı dof ? aokiji kola abandığında yenisini çıkarabilirdi böylece kurtulabilirdi logia olsaydı

Akainu hakiden dayak yedi, ace ise hiyerarşiden(akainu kendi diyor), Jozu buz alakasını çözemedim, iyileştirmeden bahsetmiyorum, croco'nun kafayı koparmadamı dof ? aokiji kola abandığında yenisini çıkarabilirdi böylece kurtulabilirdi logia olsaydı
Crocodile, asıl bedeni ile darbe almadı ki. Jozu'nun bedeni dondu, kolu koptu. Orda kaldı. Asıl bedenden darbe aldı yani. Logialar, asıl bedenden darbe alınca düzeltemiyorlar. Aokiji, Jozu'yu hemen dondurdu. Vakti kalmadı.

Bana çok uçuk gelir açıkçası logia çıkması bütün gördüğümüz logiaları düşününce, neyse görüş farkı :)

Şayet derseniz ki, Oda bu adamın gücünü azaltmak için kolunu kopardı diye, o zaman Logia yapması daha mantıklı. Jozu'nun meyvesi Paramecia ise, Logia'dan daha güçlü oluyor.

trafalgarlaw

Crocodile, asıl bedeni ile darbe almadı ki. Jozu'nun bedeni dondu, kolu koptu. Orda kaldı. Asıl bedenden darbe aldı yani. Logialar, asıl bedenden darbe alınca düzeltemiyorlar. Aokiji, Jozu'yu hemen dondurdu. Vakti kalmadı.
Yani demek istediğin logialar adeta iki bedenli gibi bir kendi bedenleri , iki logia bedenleri kendi bedenlerindeki hasarları düzeltemiyorlar mı yani ?

Smoker, Logia olsa Jozu ilk başta ıkına ıkına o koca buz dağını atacağına elmastan kütleler atmaz mıydı sence? Sonuçta o buz dağı o kadar zorlanarak attı ama akainu bir hamlede eritti üstüne gemilerden birisini yaktı ama o attığı elmastan yarısı büyüklükte bir şey bile olsaydı 3 amiralde bakarlardı sadece o saldırıya bence...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık