Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jozu'yu Tam olarak Elmas Görememizin Sebebi

Hiken No Ace

saçma birşey gibi gelebilir ama tamamen elmas olunca bütünlükten hareket edemeyen bişey haline dönüştüğü için olabilirmi ? :confused: biliyorum çok saçma dediğinizi bunu yazarken bile duyuyorum ama sonuçta burası bir forum :)

Jozu gördüğümde bende göremiyordur tamamen dönüşünce diye düşünmüştüm ama aklıma luffy geldi iç organları damarları da lastik luffynin yani lastik adam jozuda elmas adam sadece dışı elmas değil içide öyledir diye düşündüm elmas formundayken yani gözü zaten elmas oldugu için görebilirmesi gerekir dedim ama sonra niye bütün vucudunu elmas yapmıyo diye gene göremiyodur diye kıllandım şuan kararsızım :D

Roronoa Zoro

Mantıklı .. Facebook'ta tartışın bunu Emre çok iyi sonuclar çıkacaktır :D

merak ediyorum da, anime yapılırken Oda'ya sormuyorlar mı? şu sahneyi nasıl yapalım, ışık hüzmesi nası görülsün, elmasın rengi nası olsun, vs. vs. kafalarına göre mi yapıyorlar yoksa Oda müsade ediyor mu oynamalarına, bilemedim. çünkü çoğu yerde sadık kalınmıyor.
benim bildiğim ODA zamanında çok kavga etmiş animatörlerle sonra bıkmıştır herhalde
10 sene uğraşamaz yani ben olsam uğraşmam
konuya döneyim. Aslında söylenecek bir şey yok :D sadece göremiyor değildir bence cansız oluyordur. Yani kulağını elmas yaparsan duyamazsın dirseğini elmas yaparsan hareket ettiremezsin gibi. Sırf göremiyor diye olsa sadece gözleri açıkta bırakması daha mantıklı

Hiken No Ace

benim bildiğim ODA zamanında çok kavga etmiş animatörlerle sonra bıkmıştır herhalde
10 sene uğraşamaz yani ben olsam uğraşmam
konuya döneyim. Aslında söylenecek bir şey yok :D sadece göremiyor değildir bence cansız oluyordur. Yani kulağını elmas yaparsan duyamazsın dirseğini elmas yaparsan hareket ettiremezsin gibi. Sırf göremiyor diye olsa sadece gözleri açıkta bırakması daha mantıklı
benim yazdığım da aynı kapıya çıkıyor. katılıyorum

Uçan_Terlik

Logia olsaydı elmas üretmesi gerekmezmiydi smoker,bence paramecia gibi,luffy lastikten bu da elmas ancak luffy istediği zaman değil her zaman lastik,bunun gibi değil off kafam karıştı.Bence de görme ile ilgili bir durum olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık