Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jozu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 84.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    111
Bu arada Mihawk ı vs de kim alır diye sormuş bir arkadaş.Ben şöyle bişey duymuştum ''Bi zamanlar shanks dünyanın en güçlü kılıç ustasıydı.Sonra bir gün kolunu bir deniz kralına kaptırınca(luffyi kurtarırken olanlardan bahsediyor)dan mihawk durumdan faydalanıp shanks a meydan okudu ve tek kolla shanks mihawk ı yenemedi.bu yüzdende o zamandan beri dünyanın en güçlü kılıç ustası mihawk oldu'' Ne kadar doğru bilemem^^
Abi bu sallama bir hikaye. Bi doğruluğu yok.

Mihawk Elması keserse Zoro onu geçmek için adayı ikiye ayırsa yinede nafile bence bu maçın sonucu en başından belli Elmas Jose WİN :D
Bence de belli. Mihawk kazanır. Mihawk'ın öylesine bir vuruşu Mobydick'i boylamasına ikiye bölüyordu neredeyse. Elmas kesilmez çünkü serttir. Ama Mihawk bizim fizik kurallarımızı aşmış birisi olarak onu kesicektir. Zoro çeliği kesiyorsa Mihawk da bir zahmet elması kessin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim fıkrıme gore mihawk oldukca guvendıyı bı saldırı yaptı :) Nedenıne gelırsek beyazbıyıkla aramızdakı guc farkı ne kadarmıs anlamalıyım gıbısınden bıseyler soyledıkten sonra harakete gectı. tabiki yanılıyorda olabılırım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık