Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu vs. Jack

Sizce ?

• Jozu

Kullanılan: 108 83.1%
  • Jack

Kullanılan: 19 14.6%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    130
Ikisi de daha hibrit modlarına bile girmediler bu arada. En güçsüz hallerinde dövüşüyorlar.
Queen'in hayvan modu en dayanıklı modu bildiğim kadarıyla. Marco gibi adamın karşısında hibrit modundan daha etkili olacağını düşünüyorum. King'in modunu hatırlamıyorum ama.

Queen'in hayvan modu en dayanıklı modu bildiğim kadarıyla. Marco gibi adamın karşısında hibrit modundan daha etkili olacağını düşünüyorum. King'in modunu hatırlamıyorum ama.
En dayanıklı modu olduğu nerede geçiyordu ki, hiç hatırlamıyorum.
Ben direkt Kaido'nun tam ejder versiyonu ile hibrit versiyonu arasındaki kadar fark vardır diye düşündüm.

En dayanıklı modu olduğu nerede geçiyordu ki, hiç hatırlamıyorum.
Ben direkt Kaido'nun tam ejder versiyonu ile hibrit versiyonu arasındaki kadar fark vardır diye düşündüm.
Mama ile gelişine kafa kafaya tokuştu, burnu bile kanamadı. Herhangi bir hibrit formun bundan daha dayanıklı olmasını beklemem ben. Mama bu.

Mama ile gelişine kafa kafaya tokuştu, burnu bile kanamadı. Herhangi bir hibrit formun bundan daha dayanıklı olmasını beklemem ben. Mama bu.
Dayanıklılık özelinde bir şey diyemem, ama totalde en güçsüz formunun bu olduğunu düşünüyorum ben. Gördüğümüz zoanların hepsinde durum buydu.

Jack'te Hie Hie No Mi olmadığı için Jozu'nun kazanacağı vsdir.Jozu gibi fiziksel güç+elmas+haki kullanıcısını yenmek için bitirici bir meyven olmalı ya da Beyazsakal,Kaidou,Garp seviyesinde hasar vermen lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık