Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo’s Bizzare Adventure

Part 9 sona doğru nereye evrilir bilemem ama güzel başlangıç yaptı. Umarım böyle devam eder.
Ayrıca Jodio yu şimdiden Giorno dan daha çok sevdim. En azından Giorno nun aksine harbiden 15 yaşında gibi duruyor

Benim şu anki part sıralamam bu: Part 7, Part 3, Part 4, Part 2, Part 5, Part 6 ve son olarak Part 1. Part 5 konsepti iyi ama Giorno çok ilgi çekici değildi. Zaten animede ana karakterin olması gerektiği kadar etkin değildi. Bucaratti öndeydi. Yan karakterlerden sadece Mista sempatikti ve güzel kötü adam tasarımları var. Sıralamada konumlandıramıyorum. Part 7 zaten konsept, karakterler, kurgu iyi. Bir de Gyro aşırı sempatikti. Part 3, anısı var. ekşilikleri de olsa farklı hissettiriyor. Part 4'de ekmek kafalı Josuke ve diğerlerini çok iyiydi. Kötü karakterin tarzı ve konsepti mükemmel. Bazen Part 3 ve 4'ün arasında kalıyorum sıralamada.
Part 2'de Joseph işte. :d
Part 2 Acdc ile olan dövüş ve Joseph dışında ilgi çekici değildi. Part 3 ün "5 kafadar 80 günde devri alem yapıyor" tarzı hikayesi çok hoşuma gitmişti. Part4 ün de slice of life yapısı ve karakterleri genel anlamda iyiydi. Part5 in dövüşleri ve kötü adamları baya iyiydi ama hem ana kadro hem de son savaş baya tırt bence. Part 6 yine bence en iyi Jojo ya ve en iyi sona sahipti onun dışında ortalama bir parttı. Part 7 deki çoğu olayı bilmeme rağmen hala okumadım bir bakmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık