Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
itachi alir diyceme 2 side ölüre bastim jiraiya ve kisame vs itachi osla yine oyum itachie olur en fazla bi gözünü kaybeder itachi

Nasıl Itachi tek başına alıyor Kisame tek başına alıyor yahu. Şaka desek anket sonucundan ciddi oldukları belli. Kardeşim Pain bu adama sırrımızı bilse yenemezdik dedi. Kisame de Jiraiya’yı alacak ne var ki? Ha birde kafadan sennin mide Hiraiya çektiği Kuchiyoseler bile sağlam bir baş ağrısı yapar.

İtachi de aynı şekilde adama bu modda Genjutsu bile çok etkili değil. Jiraiya ve kurbağalar yüksek zorlukla kazanır.

Kurbağa midesinde daha Sennin Mode’a bile girmeden Jiraiya’dan ikimiz olsak da kazanamayız diyen ve kaçan ben değildim.

Kurbağa midesinde daha Sennin Mode’a bile girmeden Jiraiya’dan ikimiz olsak da kazanamayız diyen ve kaçan ben değildim.
Obito kendisi diyor köye gitmekteki tek amacı Danzoya kendini göstermekti diye. Kardeşine dokunmasını engellemek için. Adam Konohanın çıkarlarına göre hareket ediyor, kyuubiyi yakalatacak hali yok. Ayrıca ikimizi birden yenerdi demiyor. :(

Jiraiya bu dövüşü kazanamasa bile yanında kisameyi ve itachinin bir kolunu alır, itachi'yi herkez fazla büyütüyor nedeni de edo tensei hali ile ele alıyorlar, aslında itachi denen adam hastalıklı, bir iki ameterasu yapınca gözünde sancılar başlayan bir ayağı çukurda bir adam, çok zeki meki olayları tamamen fasa fiso sasuke için kurgulanmış misyonunu da tamamlayınca çöpe atılan bir karakter daha fazlası değil, olaylar hep sasuke ve naruto üzerinde geliştiği için doğal olarak böyle olması gerekiyordu..

İtachi Edo tenseili hali ile jiraiyayı tek başına alır, ama edo tensei olmayan hali ile kisame ile birlikte dalsa kisame ölür ve itachi bir kolunu yada birşeylerini kaybeder kesin.

Jiraiya bu dövüşü kazanamasa bile yanında kisameyi ve itachinin bir kolunu alır, itachi'yi herkez fazla büyütüyor nedeni de edo tensei hali ile ele alıyorlar, aslında itachi denen adam hastalıklı, bir iki ameterasu yapınca gözünde sancılar başlayan bir ayağı çukurda bir adam, çok zeki meki olayları tamamen fasa fiso sasuke için kurgulanmış misyonunu da tamamlayınca çöpe atılan bir karakter daha fazlası değil, olaylar hep sasuke ve naruto üzerinde geliştiği için doğal olarak böyle olması gerekiyordu..

İtachi Edo tenseili hali ile jiraiyayı tek başına alır, ama edo tensei olmayan hali ile kisame ile birlikte dalsa kisame ölür ve itachi bir kolunu yada birşeylerini kaybeder kesin.
Jiraiyanın jutsuları falan etki alanı çok geniş toplu etki ediyor itachinin dediği doğru aslında jiraiyaya kaç kişi dalsa da sonuç değişmez gene eşit derece de zarar verir jiraiya. Tek kolu gitti gerçi pain üyelerinin hepsi çıkınca o yüzden onu saymıyorum ama itachi zaten öldürsek bile ikimizi de yanımızda götürür demişti ki o zaman daha mangakanın aklında itachiyi şöyle böyle yapmak tarzı planları yoktu doğrudur kısacası. Ama mangaka jiraiyayı harcatmaz dı kolay kolay. Ve İtachi jiraiya ile dövüşürken çok güç kullanıp öldüdü bence sasuke savaşında ki gibi yada kör kalırdı bir daha savaşamazdı.

Şu ''Sırrımız olmasa yenemezdik'' lafı fan servisten başka bir şey değil bence.O zamana kadar en fazla fanı olan adamdı Jiraiya.Ve resmen katledildi.Fanların tepkisini çekmemek için Kishi'nin bir şeyler yapması gerekiyordu ve altı boş olan bu lafı ettirdi.

Jiraiya direk sannin modla başlamasaydı İtachi tarafına verirdim ama böyle kararsız kaldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık