Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
Jiraiya yı benmi fazla güçlü görüyorum bilmiyorum ama nereden bakarsam bakayım jiraiya alıyor.
Jiraiya itachinin susano hariç yapacağı herşeye net bir karşılığı var.
Hız olarak ise bunun cevabı net verildi bence. Adamın el hareketleri ve algı hızı okadar yüksekki kisame nin saldırısını kendi değil çağırdığı kurbağaya bloklattı.
Öyle bir mühür kabiliyeti varki bulunduğu odayı ejder soluyan kurbağanın midesine çevirdi . Amaterash kullanmadan kaçamazdı itachi. Zaten kullandıktan sonra epey güç kaybetti.
Kisame desen cakra emmekten başka meziyeti yok. Pain vs naruto savaşında doğal çakrayı emince ne olduğunu gördük.
Aynısı olur. Jirainin tekniklerini yanında sennin modunda kazandığı fiziksel güç artışı da var.

Jiraiya bana göre ne orochi ne tsunadeye yakın bir seviyede.

Seride ölümü en mantıksız olan karekterlerden biri. Bu yüzden zayıf görülüyor.

İtachinin susanooyu uzun süre kullanabileceğini sanmıyorum bu süre boyunca jiraiya dayanır. Bana kalırsa jiraiya alır orta zorlukta

-İtachi
-İtachi’ye inanan kisame
-Kakashi
-Jiraiya’nın kendisi
-shippuden naruto’yu göreve yollamak istemeyen köy büyükleri

Bunların hepsi jiraiya’nın 2 vs 1 bile olsa naruto’yu koruyabileceğine inanıyor. İçleri rahat naruto’yu yolladılar köyün dışına. Kimse de 2 yıl acaba yaşıyor mu diye merak etmedi. Güvenli ellerdeydi çünkü.

İtachi’yi geçtim. Kisame’nin bu lafa inanmış olması yeter. 5 yaşında balık değil bu. İtachi’yi kendinden güçlü biliyor zaten. 2 tane kendi liginde adamı yenebileceğine inanmışsa yeter bu. Ekstradan 2 keşiş kurbağa da var burda. Köyün ortasında zaman kazanıp onları çağıracak değildi, itachi de onları hesaba katıp öyle laf edecek biri değil.
_______

Direk kurbağalarla beraber başlıyorsa kazanır. Bu 1 vs 2 değil 3 vs 2 bi dövüş zaten. O kurbağalar normal summon değiller.

Kurbağalar her saniye bu adama chakra yolluyor. Genjutsu işlemez bile bu yüzden. Normal jiraiya olsa en azından küçük genjutsular atabilirdi. Jiraiya farketmediği bi genjutsuyu bozmaz sonuçta. Ama kurbağalarla beraberken hiç işlemez.

Jiraiya normal başlasaydı birbirlerini götürürdüler.

Son düzenleme:
Jiraiya sennin modda kurbaga kesisleri de yanindayken ems sahibi olmayan itachi’yi alir. Kisame’nin capi o savasta yetersiz kalmasi muhtemel. Jiraiya dedigimiz adam sennin mod, kurbagalarla birlikte nagatoya karsi(altisina birden) savasmis birini hapsetmeyi basarmisti ve yaninda konan da vardi.
Databook’da ninjutsu, taijutsu, genjutsu vs. tum ozellikler toplaminda itachi 2. Jiraiya 1. Tabi ki en guclu jiraiya demek degil bu ama itachi ile kisameyi yaninda kesisler de varken alir gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık