Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Bartholomew Kuma

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Öyle deme Jinbei'nin tayfadaki muhattabı Luffy'dir diyorlar.

Haklısın, yorumları okuyunca fark ettim önemli bir etmen olduğunu. Editliyorum mesaji da.
İki sene önce bile yenemezdi Luffy'i, o muhatap alıyor diyenler sadece muhabbet edebiliyor anlamında söylüyor olabilirler.

Aksi durumda zaten Jinbe'nin muhatabı Franky veya Brook'tur. Sanji bile alır şu anda bu balığı.

İki sene önce bile yenemezdi Luffy'i, o muhatap alıyor diyenler sadece muhabbet edebiliyor anlamında söylüyor olabilirler.

Aksi durumda zaten Jinbe'nin muhatabı Franky veya Brook'tur. Sanji bile alır şu anda bu balığı.
Yok yahu muhattap derken bildigin dengi Luffydir diyorlar. Degil Sanji Zoro alamaz deniyordu. Karakterinden dolayi cizilen saygı güc unsuru olarak algılanıyor.

Anladım zaten de, bir yerden haklı çıkarabilir miyim diye düşündüm onları. :)
Seride verilen beklentiyle de alakali. Bence o kulvarlarda degil bu adam. Oda tayfaya alıcam diye sisirme gafletine düserse degisir tabi ama göründügü kadarıyla seviyesi az bucuk belli. Bakıcaz artık :)

Kuma diyecektim de, beyinsizse iş değişir.. Jinbei alır.
2Y'den sonra ODA balığa ek güç vermiştir tayfaya almak için.

Az da olsa Kuma öndeydi ama konuyu açan arkadaşmız anlaşılan Jinbei kazansın istiyor :D Robot da olsa kolay olmayacaktır ama Jinbei'nin bu şartlarda kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Konuda belirtmek istedigim bir nokta var vs için. Kuma'yı aklı başında, eski haliyle degerlendirmeyin. Bizim gördügümüz Kuma vs Jinbei olarak degerlendirin.
Anket başladıktan sonra ortasında böyle değişiklikler yapmak saçma bir iştir. Bu noktada bu anketin pek bir anlamı kalmadı.

Oha millet beyinsiz bir robota yedirmiş patronu. Esefle kınıyorum.

Not: Beyin önemli.
Şuan kimin neye oy verdiği belli değil. Her ne kadar dönüp oyunu tekrar gözden geçiren bir grup insan olsa da konuya ilk haliyle oy verip çıkan sonrada tekrar dönüp bakmayacak çok insan vardır. O yüzden herhangi bir sonuca şaşırmamak lazım..

Nikyu Nikyu No Mi Meyvesi serinin en üst düzey meyvelerinden biridir (Bana göre Vs için 1 numaralı Paramecia). Kuma'nın kafa gidik olmasa idi ve güzel bir haki ile destekliyor olsaydı çok çok güçlü bir karakter ile karşı karşıya kalırdık. Jınbei bu meyveyi kafasız robotic bir adam tarafından kullanılıyor bile olsa yenemez..

Anket başladıktan sonra ortasında böyle değişiklikler yapmak saçma bir iştir. Bu noktada bu anketin pek bir anlamı kalmadı.

Şuan kimin neye oy verdiği belli değil. Her ne kadar dönüp oyunu tekrar gözden geçiren bir grup insan olsa da konuya ilk haliyle oy verip çıkan sonrada tekrar dönüp bakmayacak çok insan vardır. O yüzden herhangi bir sonuca şaşırmamak lazım..
Anketin üzerinden bir gün bile gecmemisken, ne yapsaydım yeni anket mi açsaydım? Oy veren kitle, yan panele düstükce en azından bir gün gibi kısa zarf icin dönüp bakıyordur zaten. Gördügün üzere fikrini degistirenler bunu belirtiyor simdiden. Ortada saçmalık şeklinde yaftalanacak ve anlamını kaybedecek bir durum görmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık