Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
@Marco @twei @Monkey D. Luffy

Ciddilikten kastım olgun ve ağır başlı olması, biraz da yaşlı kaçması. Ne bileyim tayfa muhabbetlerine uyum sağlayamaz, nasihat falan verir, ortamı gerer ya. Yapacağı uçarılıklar da çok yapmacık olur.
Tayfanın ruhunu taşımıyor adam, yakıştıramıyorum bir türlü. Tayfadaki herkesin bi hayali bi amacı var; heyecanlı, meraklı, hırslı tipler hep. Jinbe'de o heyecanı göremiyorum.

Müttefik olsun, bağlı bulunsun tamam da gemide bizimkilerle seyahat etmesin en azından. :/

Sanji falan demişler de sanki Zoro güçlü bu adamdan pehhh. :D
Daha yeni luffyle kafa kafaya çarpışıyordu bu adam.En az Law seviyesinde biri.Önemli bir güç diye savaşta Sengoku hayıflanıyor.

Bende sanji reisi çok severim ama sanjinin dövüş stili sadece tekme üzerine power up alıcağı kesin fakat ne bilim sanji sadece tekmeyle schibukai seviyesine çıkarsa garip olur biraz.Ben sanjiyi dof seviyesinde hayal etmekte zorlanıyorum açıkçası.Sanji meyve yiycek gibi geliyor bana
Sanjinin suan ailesi efsane olarak biliniyor bu adamlar ne yapti da efsane oldular. Sanjinin ailesini kullandiği gizli teknikler çıkacaktir büyük ihtimalle ben sanjinin bunu kullanacağini düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz artik ama sanjiden umudum cok Jinbei rahat aşacak gibi geliyor bana.

@Marco @twei @Monkey D. Luffy

Ciddilikten kastım olgun ve ağır başlı olması, biraz da yaşlı kaçması. Ne bileyim tayfa muhabbetlerine uyum sağlayamaz, nasihat falan verir, ortamı gerer ya. Yapacağı uçarılıklar da çok yapmacık olur.
Tayfanın ruhunu taşımıyor adam, yakıştıramıyorum bir türlü. Tayfadaki herkesin bi hayali bi amacı var; heyecanlı, meraklı, hırslı tipler hep. Jinbe'de o heyecanı göremiyorum.

Müttefik olsun, bağlı bulunsun tamam da gemide bizimkilerle seyahat etmesin en azından. :/
Sunny'deki akvaryum bile sırf Jinbei'nin gelişi için yapılmış bişey :oleyo:

Jinbei'yi gerçekten Luffy'ye denk mi görüyorsunuz? Zoro bile yener onu.
G4 olmadan zor yener.Belki çok zorlarsa G3 saldırılarıyla bir şansı var.O da gemiyi parçaladığı gibi gatling yaparsa falan.Onun dışında karşılaşma denk gider.Lucci kıvamı bir dövüş olur.Öyle kazanır.Zaten mangaka o şekilde devam etse beraberlik olacağını gösterdi g2 vs adama fayda etmiyor.Etmemesi de doğal küçümseniyor ama magma avuçlayan biri Jinbei.Red Hawk gibi saldırılar dışında etkilenmemesi doğal.

Ölse üzülmem dediğim bir çok karakter olmuştur ama ölse sevinirim dediğim nadir adamlardan biri jinbe. Hiç sevmiyorum kendisini. Ahtapot gelse bunun yerine daha iyi olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık