Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
Son düzenleme:
Olmasa dokunamazdı dolayısıyla beş gün boyunca dayanamazdı.
Hakisi olduğu kesin değil.. Örneğin luffy , 2 logia yendi.. Enelin doğal düşmanı , Crocodile ' ın ise zayıf noktasını bularak yendi. Yani luffy hakili vuruşlar yapmadı.. Ace ateş olduğuna göre , jimbei balık adam zayıf noktası suyu kullanmış olabilir.. Hakisi var demek saçma olur bu aşama da.

Hakisi olduğu kesin değil.. Örneğin luffy , 2 logia yendi.. Enelin doğal düşmanı , Crocodile ' ın ise zayıf noktasını bularak yendi. Yani luffy hakili vuruşlar yapmadı.. Ace ateş olduğuna göre , jimbei balık adam zayıf noktası suyu kullanmış olabilir.. Hakisi var demek saçma olur bu aşama da.
jinbei de haki var,akainunun magma yumruğunu eliyle bloke etti,akainuya yumruk attı ,magma halindeyken bide,adamın eline bir şey olmadı,demek haki kullandı,etrafta su falan da yoktu.

Akainu'nun magma yumruğunu durdurması ve elinin hâla yerinde duruyor olmasını neyle açıklıyorsun peki?

hadi ace ile su kullanıp savaştı desekki, karada kapıştı adamlar gördük bunu, hatta yerler kırılmıştı
peki magmanın nasıl birşey olduğundan haberin var mı ? ,
magma öyle birşeyki kılıcı saniyede eritiyor yani çeliği...
jinbei ne yaptı peki ? magma yumruğunu durduruyor, ki akainu saldırılarında magmanın patlama şiddetinide kullandığını düşünürsek, sadece varlığı ile çeliği eritebilen bir gücü, direk olarak karşıdan avuçluyor,
bunu haki zırhı olmadan yapmış olmasına imkan yok,
balık adamların derileri daha sağlamdır ama çelikten daha sert olmasına imkan yok sonuçta
tek açıklaması jinbei busoshoku haki kullanabiliyor
İD de attığı yumruklara bakarsanız, sentoumarunun yaptığı itme tekniğine ben az da olsa benzetiyorum üstelik
Yalnızca dişleri ile topu patlatıp hiç bir şey olmamış gibi davranan Arlong'dan daha güçlü birisi için çelik çokda sorun olmasa gerek sanırım. Dediklerin doğru sadece burayı açığa kavuşturmak istedim erkan abi.

Ellerine sağlık.
wikia'da Jinbe'nin B.Haki'ye sahip olduğu yazıyordu yanlış anlamadıysam kıt ingilizcem ile. Ama burada bahsedilmemiş.
Jinbe'de B.Haki var mı yok mu şimdi?

Saldırma olayı neysede ben Akainu'nun magma yumruğunu karşılaması,bir süre buna dayanabilmesini hakiye bağlıyorum. Ne kadar su kullanırsan kullan magmayı avuçluyorsun abi zippo ateşi değil. Orda haki kullandı bence. Ayrıca Jinbei gibi bi adamda haki çıkmaması şaçma olur. Burdan arkadaşlara tekrar hatırlatalım Tashigide bile haki var. Çok büyütmeyin bu olayı gözünüzde,her hakisi olan Ray-San gibi olmucak,sanırım siz o seviyede bişey beklediğiniz için hakinin daha az kişide görünmesini bekliyorsunuz..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık