Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
Olabilir. Babasına bakınca yinede ümitliyim kendisinden.

Usopp veya Franky, Jinbei2yi geçer. Hatta geçmeleri gerekiyor. Bu saatten sonra Jinbei gelişmesin.
Babası çok güçlü ama karakter güç odaklı değil. Luffy ve Zoro'dan bekleriz babalarını geçmelerini. İşleri güçle.

Ama gücün Usopp'a katacağı bir şey yok. Franky gibi harıl harıl dövüş arayan birisi değil. Sanji ile Franky Kyoshiro'nun çöplerini indirirken o uzaklaşıyordu. Korkarak değil tabii ama mangaka Franky'yi çizdi dövüşürken.

Hatta ben tam tersi Usopp'un güçlü olmasının özüne ters olduğunu düşünüyorum. O zayıflıklarına, babasının efsane olmasına, silah kulllanıyor olmasına kendisinin çocuk gibi eline sapan alıyor olmasına rağmen cesur olması gerektiği düşüncesindeyim.

Sanji benim için hep sigara, tekme, takım elbise demekse Usopp sapan, ve kuvvetsizlik demektir. Usopp titreyen bacaklardır. Onu böyle severim. Aksi sevgimi azaltır. Tutarsız gelir çünkü.

Tam emin olmamakla beraber seride en fazla tayfa değiştiren eleman olabilir kendisi. Serüven Güneş Korsanları ile başlıyordu galiba ondan önce başka tayfaya girdi mi hatırlamıyorum. Ben tayfaya yakışmadığını düşünüyorum. Keşke kendi Balıkadam Tayfası ile beraber müttefik olsaydı.
Olacaktır muhtemelen

Her şeyi anlarım, ama tayfa için fazla ağır başlı denmesini anlamam.

Kalkıp da Chopper olmaz (olmasın da zaten) ama emin olun en az ortalama bir tayfa üyesi kadar troll olabilir Jinbe.

Hadi diyelim ki ciddi. Oda bu ciddiyeti bile bizi güldürmek için kullanabilir.

Kaldı ki ben sadece öyle olacağını sanmıyorum. Muhtemelen Jinbe'nin de abuk bir özelliği çıkacak.

Law ve Robin'i ne hale getirdi bu tayfa? :D Jinbe'yi ağzına ve iki burun deliğine çubuk sokmuş dans ederken bile görebiliriz. xF
En üstte Franky'nin "kendine çeki düzen ver tatlım" demesi en efsane olan. :D

Kral adamdır. Oda'nın yazdığı en başarılı, en gerçek karakterlerden biridir. Şekilciler ve favori karakterlerine olası tehdit olduğu için sevilmez. Luffy ile olan ilişkisini zaten anlatmaya gerek yok. Bu karakterin hiç bir özelliğinin olmadığını düşünmek mangayı hikaye için değil dövüşler ve o dövüşleri tartışmak için okuyanlar tarafından söylenir.

@Raiden

Hasır şapkaları ispiyonlamak zorunda kaldı.Ondan bu burukluk.
Ölsen bile ölme lafları yüzünden elinde ne bilgi varsa döktü.

Yoksa koca ananın hemen wanoya gittiğini öğrenip Kaido'yu araması mümkün değil.Öğrenmiş ondan.Muhtemelen canını böyle kurtardı bir anlaşma yaparak.Koca ana ondan istediğini almış.

@Raiden

Yoksa koca ananın hemen wanoya gittiğini öğrenip Kaido'yu araması mümkün değil.Öğrenmiş ondan.Muhtemelen canını böyle kurtardı bir anlaşma yaparak.Koca ana ondan istediğini almış.
Ben mi yanlış hatırlıyorum? Sanki gazetede yazmıyor muydu tayfanın Wano'ya gittiği?

@Raiden

Lütfen kaliteli shibukaileri kıskanmayı bırakalım...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık