Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe, Wano'da Tayfaya Geri Dönecek mi?

Jinbe Wano'da Geri Dönecek Mi?

• Dönecek.

Kullanılan: 83 80.6%
  • Dönmeyecek.

Kullanılan: 20 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    103
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbe'nin tayfaya katılımı resmileşti artık ama ne yazık ki tayfayla Wano'ya gidemedi ve geride kaldı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence Wano' dan sonraki bir arc' ta Big Mom' dan kurtarıldıktan sonra tayfaya dönecek, Elbaf arc olabilir. Sonuçta Luffy' nin tayfadaki herkesi en az bir kere kurtarması gerekiyor.

Bence Wano' dan sonraki bir arc' ta Big Mom' dan kurtarıldıktan sonra tayfaya dönecek, Elbaf arc olabilir. Sonuçta Luffy' nin tayfadaki herkesi en az bir kere kurtarması gerekiyor.
jinbei için gitmedi ama impel down da zaten kurtarmıştı. bence BigMom gerçekten bayılmıştır.

jinbei için gitmedi ama impel down da zaten kurtarmıştı. bence BigMom gerçekten bayılmıştır.
Benim tahminim, Jinbei' yi Luffy' yi çekmek için kullanacak BM, yoksa Jinbei' yi öldürmemesi için hiçbir bahanesi yok. Aslında öldürürse bile Luffy intikam için gelir de, okuduğumuz seri One Piece. :/

Benim aklıma iki seçenek geliyor;

1-jimbe ordan tüm tayfasını kaybedip veya esir düşürüp dönecek
2-Jimbe esir düsüp bir şekilde big mom ile anlaşıp pedro gibi hayatının çoğunu verip geri dönecek
Ben iki seçenegi begeniyorum ama aklıma birincisi daha mantıklı geliyor çünkü hasırsapkalarada dönmek icin bahane olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık