Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jin Mo-Ri vs 3 Büyükler

Kim kazanır?

• Jin Mo-Ri

• 3 Büyükler

• Herkes ölür

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Karakterin kim olduğunu ve serisini bilmiyorum, yazdıklarına göre seviyesi çok yüksek ancak hax yeteneği yok, kaba kuvvetle dövüşen bir adam eğer dünyayı patlatayım bitsin diye uğraşmazsa 3 evreni birden alamaz. Çünkü diğer evrenlerde rakibi tekleyecek çok yetenek var. Bir kısım oyalarken bu kişiler rakibin işini bitirebilir.

Bleach evreninde ;
Aizen, ölümsüz + ilüzyon yeteneği var.
Yuha Bach, geleceği görüp kaderi değiştiriyor, Jin'in yenildiği geleceği gördüm der, adam yenilmiş olur.
Ichibei, adamın adını silip varlığını yok ediyor, ya da adını değiştirip zayıflatıyor.

Naruto evreninde ;
Shusuinin kotoamatsukamisi, rakibi istese müttefik yapar savaşı bitirir.
Uchihaların tsukuyomi yetenekleri var.

OP evreninde ;
Law + Sugar kombinasyonu var, Güneşi tekleyen adamı oyuncak yaparlar. :)

Karakterin kim olduğunu ve serisini bilmiyorum, yazdıklarına göre seviyesi çok yüksek ancak hax yeteneği yok, kaba kuvvetle dövüşen bir adam eğer dünyayı patlatayım bitsin diye uğraşmazsa 3 evreni birden alamaz. Çünkü diğer evrenlerde rakibi tekleyecek çok yetenek var. Bir kısım oyalarken bu kişiler rakibin işini bitirebilir.

Bleach evreninde ;
Aizen, ölümsüz + ilüzyon yeteneği var.
Yuha Bach, geleceği görüp kaderi değiştiriyor, Jin'in yenildiği geleceği gördüm der, adam yenilmiş olur.
Ichibei, adamın adını silip varlığını yok ediyor, ya da adını değiştirip zayıflatıyor.

Naruto evreninde ;
Shusuinin kotoamatsukamisi, rakibi istese müttefik yapar savaşı bitirir.
Uchihaların tsukuyomi yetenekleri var.

OP evreninde ;
Law + Sugar kombinasyonu var, Güneşi tekleyen adamı oyuncak yaparlar. :)
Bu adamın başka yetenekleri de var fazla güçlü olur diye yazmamıştım :D kendi su kabağı ile bir orduyu içine mühürlemişti ölümsüzlere karşı kullanabilir :D bir de maymun kral da ölümsüz limit kırıcıyla gücünü 250.000 kat arttırabiliyor ve o kadar klona karşı iluzyon miluzyon kurtarmaz hacı :D

Herhalde böyle bir başlığa atılabilecek en iyi yorum @Reiper 'ın.

Bu adam kim bilmiyorum ama böyle uçuk güçlerin vs konusu güzel olmuyor. Reiper bi şeyler yazmış da bu adam eğer söylendiği kadar hızlıysa bunlar nafile zaten.
Bu adam Saitama ile falan savaşsın. Ama belirttiğim gibi böyle devasa güçleri iyi değerlendirmek mümkün değil.

Mesela Zabuza + Kakashi vs Sasori

Değerlendirilebilecek bir vs

Bu seri ne ara bu kadar güç seviyesini artırdı? Bir ara okuyordum da o aralar güç seviyesi bu kadar uçuk değildi. Şu durumda şansları yok bizim ekibin. Ama yani gereksiz bu tarz kıyaslamalar. Hayal gücünün sınırı yok sonuçta.

Bu seri ne ara bu kadar güç seviyesini artırdı? Bir ara okuyordum da o aralar güç seviyesi bu kadar uçuk değildi. Şu durumda şansları yok bizim ekibin. Ama yani gereksiz bu tarz kıyaslamalar. Hayal gücünün sınırı yok sonuçta.
Ben 150'ye kadar okudum. Her bölüm güç seviyeleri çılgın ata ata ilerliyordu. İlk sayılar çok daha iyiydi sade ve güzel bir havası vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık