Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jewelry Bonney

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 134 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 27 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    161
Ben şahsen Teach reisin kadını olmak isterdim.
Para>>Check
Şan Şöhret>> Check
Ağzı laf yapma >> Check
Zeka>> Check
Yatak>> Double hatta Triple Check adamda deprem meyvesi var.

Daha ne olsun?
Agzinda diş yok>>> check out
Muhtemelen pis kokuyor >>>check out
Seni sırtından bıçaklayıp paçavra gibi kenara atabilir>>>check out
Ultra çirkin>>>check out

Kaido gibi cengaver varken Teach'e anca paragöz, lafım meclisten dışarı "ucuz sokak süprüntüleri" bakar.
(Yanlış anlaşılma olmasın, sadece para için sevmediği yaşlı, çirkin kadınlar için tasvir edecek kelime bulamadığımdan öyle dedim)

Aynen o teach ayda bir yıkanıyordur tipinden belli.Kollarının altı da kıl doludur.Tırnaklarının içi de pislik doludur öyk iğrendim

Bonney'le ilgili bazı detaylar var. Hatta Bonney'nin gerçek kimliğiyle ilgili bir ip ucu bile olabilir.

Bonney'in en sevdiği yemek olan Margherita Pizza’nın ismi Savoylu Margherita'dan gelmektedir. Kendisi Umberto I ile evlenmiş ve o öldükten sonra Queen Dowager (Dul kraliçe) olarak otorite sahibi olmuştur. Belli zamandan sonra geri çekilerek ''kraliçe'' unvanını gelinine bırakıyor.

One Piece’te ise Margherita’ya benzerlik gösteren Sorbet krallığının kraliçesi Conney var.

Bonney korsan olarak isim yaparken Conney ülke yönetiyordu. Bonney iki yerde olamayacağı Conney olması bana göre imkansız.

Bu yüzden hikayedeki gelin ya da popüler seçenek olan Kuma'nın kızı olması daha olası.

Üye silindi 6669

Bu kızın nasıl Sakazuki ve denizcilerin elinden kaçdı

sabondide zoroya fena şekilde vurulmuştu adaya amiral gelecek ayağına, abim öldü ühü ühü ağlaması falan hepsi bahane amacı roronoa zoroydu, bir an dahi olsa onunla iletişim kurmak istedi ama roronoa yüz verir mi hiç.
@Yubashiri-sama @Aiden Gerçekleri herkes görmeye başlamış.

Kuma'nın kızı olduğu için bence. Reverie'ye gizlice girmişti babası için.
Olabilir. Yinede bana yeterli bir neden gibi gelmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık