Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jewelry Bonney

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 134 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 27 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    161
Ben de bunun tam tersini Mom için düşünüyordum.

Bence Mom'a karşı Bonney de bizimkilerin yanında duracak ve Mom ile Luffy'nin dövüşünde Mom'un yaşını küçültecek. Luffy'nin bana sorarsanız çocuk yaştaki Mom'a karşı şansı var ama şu haline yok.
Nasıl dahil olur bilmiyorum ama her türlü şey mümkün bu saatten sonra. Olabilir.

Kaido devrildikten sonra yeni yonkou'nun Trafalgar D. Law & Mink ittifağı olacağını,

BM devrilince de yerine Bonney'in ya da Bonney & Hancock ittifağı gibi bir şeyin geçeceğini düşünüyorum.

Böylece iki tane yonkou organizasyonunun desteğini arkasına almış olacak Luffy. Okyanusta kendilerini hedef almış donanma askerleri ve orta düzey korsanlarla ilgilenmeyip, geri kalan asıl hedefe, yani Teach & Amiraller ve Dünya Hükümetine odaklanabilir.

Meyvesi olmasa sıradan biri derdim ama meyvesi ileride çok işe yarayacak diye düşünüyorum. Bir de Kuma ile bağı çıkması onu önemli biri yapmaya yetiyor.

2 yıl önce Kuma'ya, pacifistalara gerekli tepkiyi verdiyse de ben hatırlamıyorum. Hikayede geldiği nokta bana biraz zorlama geliyor. Ama karakterini severim. Tayfaya gelmesini en çok istediğim kadındı, olmadı, olmayacak gibi.

Bu arkadaş büyük ihtimal devrimciler tarafında rol oynayacak sanki ..

Edit: Yaş olarak 20 li yaşlarda görünüyor ama meyvesi sayesinde daha büyük biride çıkabilir, şeytan meyvesi büyük ihtimal yaş yaş meyvesi olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık