Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jesus Burgess

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 16 11.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 129 89.0%

• Kullanılan toplam oy
    145
Bence sürü psikolojisi. :/
Adamın karşısında Sabo vardı bu hale gelmesi normal.Ne bekleniyordu ki hayal kırıklığı olsun.Amiral ayarı bir dövüş çıkarması bekleniyorsa bilemeyeceğim.Tek saldırıda değil baya saldırı aldı onun sonrasında yenildi.Sağ kol olmadığını tahmin ettiğimize göre denk dövüşmesi zaten mümkün değildi.Kimbilir tayfada güç bakımından kaçıncı sıradadır.O kadar hapishane kaçkını içinde.
Sürü psikolojisi mi :/ Bence oy verenlerin 3'te 1'i anca bakmıştır oy vermeden önce.

Düşündümde aslında hayal kırıklığı da değil. Hayal kırıklığı için heriften öncesinde bir beklentin olmalı. Bu adam zaten BB'nin Ace'le başa çıkamazsın dediği biriydi. Sonrasında da BB'nin tayfa için o kadar plan yaptığı düşünülürse bu heriften dolayı hayal kırıklığına uğrayacak kişiler Sabo'yu biçmesini Luffy'yi dövmesini bekleyenler olur sadece.

Öte yandan meyve yemez gibi geliyor. Birincisi bu seride sonradan meyve yiyenlerin hepsi zaten belli potansiyelde kişiler. Yani ezilmemiş aksine güçlü gösterilmiş karakterler. Teach zaten tehlikeliydi. Sabo devrimin 2 numarasıydı. Kaku zaten Douriki olarak ikinci sıradaydı Kalifada keza öyle. Bu demek değil ki meyve karaktere hiçbir şey katmıyor. Demek istediğim meyve yiyen güçleniyor ama yiyip güçlenmeden de iş görür şekilde çiziliyorlar. Bu istatistik beni Burgess meyve yemez diye düşünme sebeplerimden biri.

Ayrıca Burgess güçsüz lakin Sabo gibi birisine karşı bu böyle. Yoksa bizde Trio hariç herkesi döver Burgess. Chopper filan diyen olmuş çok garipsedim bu sözü. Demem o ki Burgess zaten ileride bizim tayfadan karşılaşacağı kişiye göre güçlü birisi.

İki şıkkı da reddediyorum. Her zaman kas yığını ile örtüşmeyen bir gücünün, egoist ve beyin yoksunu bir karakterinin olduğunu düşündüm. Öyle de çıktı; öyle de kalır diyemiyorum gönül rahatlığıyla. Çünkü bizim tayfadan Usopp ve Nami dışında kim olursa olsun; ilerde rahatça Burgess'i yeneceğini düşünsem de böyle olmayacak, o mücadele sündürülecek, gelgitler illa ki yaşanacak. Tabii Oda seriyi hızlandırmazsa.

@Smoker Okudum ama göremedim: Teach'in ilk yoldaşının o olduğuna dair bir bilgi var mı mangada?

İki şıkkı da reddediyorum. Her zaman kas yığını ile örtüşmeyen bir gücünün, egoist ve beyin yoksunu bir karakterinin olduğunu düşündüm. Öyle de çıktı; öyle de kalır diyemiyorum gönül rahatlığıyla. Çünkü bizim tayfadan Usopp ve Nami dışında kim olursa olsun; ilerde rahatça Burgess'i yeneceğini düşünsem de böyle olmayacak, o mücadele sündürülecek, gelgitler illa ki yaşanacak. Tabii Oda seriyi hızlandırmazsa.

@Smoker Okudum ama göremedim: Teach'in ilk yoldaşının o olduğuna dair bir bilgi var mı mangada?
Anket şıkları önemsiz. Temelde severim ve sevmem anlamları taşıyorlar.

Hayır, yok.

Kendisinden ne beklentiniz vardı da hayal kırıklığına uğradınız bilmiyorum. Saboyla dövüşü Loki vs Hulk gibiydi zaten. Sadece cüsse - güç dengesi tam tersiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık