Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Ödül için cidden büyük işler başarmak gerekir.Bunun için de %90 güç gerekiyor bu manganın gerçeği.Sivil katliamı diyorsunuz da o katliam 300 milyon ödülde 15 milyon farkediyor.Geri kalan ödül zaten adam güçlü olduğu için veriliyor.Adam katliam yapıyor kimse durduramıyor bunu çünkü o yüzden veriliyor.

Onun dışında zeka da büyük iş başarmak için etken.Usopp zekasıyla yaptı bunu.Ancak usopp ve buggy hariç seride böyle şanslı,kurnaz kaç kişi sayabiliriz ? Var mı yok.O yüzden çok büyük çoğunluk güçle alakalı.

3.adam mı?
3.adam 860'sa 1. ve 2.adamın ödülleri kaçtır?

Burada bir mantıksızlık oluyor sanki.
Banada Kraker 3. gibi geliyor.
1.oğul Perosupero[Şekeradam] en gfüçlüleri kanımca.Düüşünelim Bisküvi meyvesi böyle dehşet çııktıysa Şeker logiası [paramecia'da olabilir] neler yapmaz.Meyvesi çok dehşet çıkacak sanki.

O şekerleme yapılmadı diye ada yok eden Bobbin'de 2. adam çıkar diye düşünüyorum.Ve ödülüde Kraker'e yakndır.1.si isse Jack'i geçiyor olabilir belki.

Bence cracker alır. Ama Sakazuki Aokiji savaşı gibi 10 güb ws atarlar. Cracker sınırsız gücü sayesinde alır. Hee en ufak bi handikap bile verirse oda o bisküvi meyvesine ozaman Jack derim.

karolla

Bigmomın en zayıf yonkou olduğunu düşünüyorum. Fakat tayfasının da diğer yonkouların adamlarından daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple jack 1. adam olabilir kaidounun. Kraker de 3. adam olabilir. Bigmomın 1. adamın gücü amiral üstü çıkabilir.

Kaidounun tayfası biraz farklı. Kaidou tek tabanca takılan bir adam normalde. Defalarca yonkoulara tek dalmış. Tayfası olsa da olmasa da adam bireysel olarak en güçlü yonkou.

Bu sebeple bigmpm krakerden güçlü adamları olacaktır.

Kaidounun shogunu bigmomın 1. adamı ile aynıdır bence. Jack de bigmomın 2. veya 3. adamı ile aynıdır. Ben krakeri daha güçlü görüyorum. Jack zalim olduğu için krakerden daha yüksek ödülde olması gayet normal. Krakere baktığımızda ise zalimlikten ziyade salt gücüyle ödül kasmış gibi bir izlenim edindim.

Ben kraker zor da olsa jacki alır diyorum.

Doffy

Gerçekten yine çok komik, Cracker Doflamingo'yu harcar diyenler şu an burda Jack Cracker'ı öldürür diyor :D Neye göre karar verdiniz? Neye göre oy verdik? Jack'in heybetli ödülü ve hayvanat gibi olan görünümü. Cracker'ın daha az olan ödülü ve daha minyon oluşu. Buna göre karar verdik di mi.

@mmmikrofon naminin king baum a luffy i al kac demesi veya cracker la savaşması filler sahne, manga da yok. Manga da luffy'nin cracker'ın yanından ayrildigi bir sahne yok. Naminin o savasta tek faydasi biskuviyi yumusatip luffy'nin yiyrbilecegi kivama getirmesi. Yani yagmur yagsada ayni islevdi.:oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık