Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Jack The Drought

Kaido'nun 3 yıkımcısından biridir. Başına 1 milyar ödül konmuş bir korsan ve Mamut meyvesine sahip sadist bir tiptir.

Charlotte Cracker

Big Mom'ın 3 tatlı komutanından biridir. 860 milyon ödüle sahiptir ve bisküvi meyvesi yemiştir. Kendi çapında bisküviden klonlar yaratabilir :D

Bu sondu Jack vs Doflamingo'yu da başka biri açsın. Orda daha enteresan tartışmalar döner :D Bana göre de Cracker reyiz Jack'i günlerce zorlar ama sonunda kaybeder.

Son düzenleme:
Otomatiğe bağlamışın :D Jack alır ama zorlu olur. Aralarındaki fark Kaidou ile BM arasındaki fark gibidir. İkisi de 3. adam ve ilk gösterilen as adamları.

Jack The Drought

Charlotte Cracker

Bu sondu Jack vs Doflamingo'yu da başka biri açsın. Orda daha enteresan tartışmalar döner :D

Ayrıntı versen güzel olurdu birde kendi düşünceni yazmamıssın.

Jack alır cracker'in b. haki baya güçlü ama jack'ın daha fazla oldüğnu düşünüyorum fiziksel güç de jack önde gibi duruyo daynıklık da jackı önde görüyorum adam 5 gün dinlenmeden aralıksız savaşmış.

Outlaw

2 aydır manga okumadığımdan, Cracker'ı daha görmedim. Ama forumda söylenenler üzerine konuşacak olursam, Cracker ağır basıyor. Luffy, "Bu herifin hakisi gördüğüm en sert haki" falan demiş yani. Buradan Dof'dan üstün olduğu sonucu çıkabilir. Sanırım biraz Jack'in şamar oğlanı oluşu da var.(Şamarlayanlar aşırı güçlü adam ve varlıklar tabii.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık