Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Karakter gelişimi diye bir şey var. :) Tabii tayfada görmeyince şaşırıyor insanlar. Luffy aptal geldi aptal gidiyor, Sanji sapık geldi sapık gidiyor, Usopp korkak geldi korkak gidiyor. Coby ilk bölümde sümüklü veletti. 2 yıl içinde kendini getirdiği noktayı hafife alıyorsanız sizin probleminiz. :good:
Coby ye D kanı ver,luffy+ace+sabo yu tokat manyağı yapar gelişim de.Doğrudan garp'dan dayak yiyerek büyüdü bu çocuk :D Büyük yerlere gelecek pembe kafa.

Coby ye D kanı ver,luffy+ace+sabo yu tokat manyağı yapar gelişim de.Doğrudan garp'dan dayak yiyerek büyüdü bu çocuk :D Büyük yerlere gelecek pembe kafa.
Canavar gibi bir şey olacak bu çocuk, olmalı da. Korsanların tarafında bu kadar genç ve gelişen kişi varken denizciler de Coby ve her ne kadar sevmesem de Helmeppo var. Bir şekilde bunlarında güçlenip karşı tarafa yetişmesi gerek ki yeni nesil de direk "biz bu oyunu bozarız" diye geliyorlar. :D

zalim bir çatlak olmayınca sümüklü oluyorsun
Nasıl takdir etmiyorlar bu kadar gelişimi görüp ben onu çözemedim. Dediğin gibi illa katliam falan yapması gerekiyor herhalde. :/

Nasıl takdir etmiyorlar bu kadar gelişimi görüp ben onu çözemedim. Dediğin gibi illa katliam falan yapması gerekiyor herhalde. :/
mizacindan dolayı kaybediyor abi şöyle şekilli bir karakter olsaydı üç beş zalimce ve 'cool' hareketi olsaydi bayila bayila sayfalarca överlerdi şu adamı.

halbuki coby seride belki de en büyük irade gücüne sahip karakterlerden birisi böyle değişim gösteren çok az karakter var seride. kendisini zevkle takip ediyorum.

Canavar gibi bir şey olacak bu çocuk, olmalı da. Korsanların tarafında bu kadar genç ve gelişen kişi varken denizciler de Coby ve her ne kadar sevmesem de Helmeppo var. Bir şekilde bunlarında güçlenip karşı tarafa yetişmesi gerek ki yeni nesil de direk "biz bu oyunu bozarız" diye geliyorlar. :D

Helmeppo zoro etmez de coby luffy yi zorlar.Denizcileri her zaman dengeli yapıyor mangaka korsanlara karşı.Sümüklü laflarını esefle kınıyoruz :hıh: :D

OHA! Korkudan eli ayağına girmiş! Yazıklar olsun be yakışıyor mu böyle bir denizciye!

Helmeppo zoro etmez de coby luffy yi zorlar.Denizcileri her zaman dengeli yapıyor mangaka korsanlara karşı.Sümüklü laflarını esefle kınıyoruz :hıh: :D
Olması gereken de o zaten. Maceraya beraber başlattı. Biri KK olucam dedi açık açık diğeri örnek aldı "ben de hayallerimi söyleyebilirim" diyerek yola koyuldu. Daha güzel origiin hikayesi mi var. :D

mizacindan dolayı kaybediyor abi şöyle şekilli bir karakter olsaydı üç beş zalimce ve 'cool' hareketi olsaydi bayila bayila sayfalarca överlerdi şu adamı.

halbuki coby seride belki de en büyük irade gücüne sahip karakterlerden birisi böyle değişim gösteren çok az karakter var seride. kendisini zevkle takip ediyorum.
Köpke'nin karşısında o gücüyle çıkıp dur demek kolay kolay herkes babayiğidin harcı değildir. Ki Shanks bile övdü o sümüklü halini. Ve övülesi bir olaydı benim için de.

alakasız Luffye olan hisslerini gizleyememesi çok kötü ve baya sırıtyor. Bak smokerda öyle birşey var mı ? güçsüz olsada bir duruşu var

alakasız Luffye olan hisslerini gizleyememesi çok kötü ve baya sırıtyor. Bak smokerda öyle birşey var mı ? güçsüz olsada bir duruşu var
Smoker'ın da Luffy olan hisleri var ve dengesiz hisler bunlar. Aptal mı dersin denizci inadı mı dersin anlamam. Ama kaç kere Luffy kahramanlık yaptı, birbirlerini kurtardılar ama bölüm sonunda Smoker yine "Lanet olası mugiwara bir daha ki sefer seni yakalayacam" diye sıyırmış balataları. :D Bu normal mi şimdi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık