Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Tarihe göre Dinazorlar büyük bir doğa felaketi sonrası yok oluyordu. Bunun sebeblerinden birisi uzun süren gök taşı veya meteor yağmuru. Anlayin iste Wano'ya gelse neler olur. :)

Madara'nın, Ohnoki'ye söylediği sözüyle cevap vereyim buna. "Sen hiç bir yetişkinin küçük bir çocuğa karşı gücünü gösterdiğini gördün mü?"

Göktaşı konusu apayrı bir mesele daha o konuda yeteneğini tam görmedik. İndirdiği gök taşı ufaktı üstelik. Ona rağmen Doffy ve Law'ın aklı uçtu.

Dev bir göktaşı adaları hatta ülkeleri yok edebilir ama kullanılır mi bilemeyiz.

Bu arada Madara göndermesi sağlam

Bu adam bana aşırı güçlü geliyor abi, yer çekiminin gücünü hayal edince diğer bütün meyveler bana tırs geliyor. Düşünsene her şeye karşı kontrol sahibisin. Ülkeler yıkar kıtaları ikiye ayırırsın. Amiralin en uç klasmanındadır bu adam, net. :a::a:

Luffy bu saldırıdan (Raging Tiger) bence lastiklik ile kurtuldu. Zoro'ya denk gelse net patlardı diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz ne?
Bu saldırı hakkinda düşündüğünden daha çok düşündüm ve evet elastik bedeni sayesinde kurtuluyor bence Luffy.Cunku Raging Tiger saldırısı sanırım etkili alandaki yercekimi dengesini bozuyor.Bir bölgeye her yerden dağınık ama aşırı kuvvetli basınç uyguluyor.Mesela duvar etrafa dağılıyor.Her parca baska yere gidiyor.Ama Luffy elastik olduğu icin vücudu esniyor.

Ama orda Zoro olsa eti kemiği dışarı fırlardı.Zaten Fujitora'ya karşı şansı yok.

Zoro'ya dokanmaz bunlar.

Inandim ve cok gerçekçiydi

Zoro'ya dokanmaz bunlar.
Düz basınçta patladı Zoro. :D
Bu saldırı hakkinda düşündüğünden daha çok düşündüm ve evet elastik bedeni sayesinde kurtuluyor bence Luffy.Cunku Raging Tiger saldırısı sanırım etkili alandaki yercekimi dengesini bozuyor.Bir bölgeye her yerden dağınık ama aşırı kuvvetli basınç uyguluyor.Mesela duvar etrafa dağılıyor.Her parca baska yere gidiyor.Ama Luffy elastik olduğu icin vücudu esniyor.

Ama orda Zoro olsa eti kemiği dışarı fırlardı.Zaten Fujitora'ya karşı şansı yok.
Normal insan dağılır orada. O aşırı kuvvet sayesinde dönme olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık