Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Mangaka zaten her türlü aradan çıkartabilirdi istediği takdirde.Benim demek istediğim 3 amiralden en ters gelebilecek amiralin Jozu'nun karşısına geçmesi+dikkat faktörü.Komutanların devre dışı kalması için çeşitli olaylar oldu ama bu bir gerçek.Ki Marco ona rağmen inmedi mesela.Marco ile Jozu arasında da milletin düşündüğü gibi az bir fark falan yok yani.King ile Queen yakın çıkar ama :D
Marco çok farklı bir adam.Hep söylerim bu adam Amiral olsa kimse çıkıp da Marco amiral olmaz ya demez.Düşün ben söylüyorum bunu.Ha bu demek değil ki Marco eski üçlüyü alır.Fuji ile kafa kafaya girişir hatta yenebilir.

Amirallerin aldıkları hasarlar hep dikkat dağınıklığı farkında isen.Wb karşı karşıya iken hasar veremiyor ama hasar da almıyor.Sonra arkadan yakalıyor ama yine veriyor kafayı.

Marco çok farklı bir adam.Hep söylerim bu adam Amiral olsa kimse çıkıp da Marco amiral olmaz ya demez.Düşün ben söylüyorum bunu.Ha bu demek değil ki Marco eski üçlüyü alır.Fuji ile kafa kafaya girişir hatta yenebilir.

Amirallerin aldıkları hasarlar hep dikkat dağınıklığı farkında isen.Wb karşı karşıya iken hasar veremiyor ama hasar da almıyor.Sonra arkadan yakalıyor ama yine veriyor kafayı.
Sadece Marco için değil diğer sağ kollar içinde kimse bu neden amiral olmuş diyeceğini sanmıyorum ben.Şu anki Luffy Fuji'yi yenebilir bence ya da Greenbull'u.

Adayı bölmüş ama Akainu yenmiş ve meyveye rağmen. Şimdi kalkıp soluk soluğa kaldı diye onlardan güçsüz diyeceksek çoğu karakter güçlüdür Fujitora'dan. Bir saldırdı soluk almaya başladı. Bunu Luffy'ye yapıp hala devam eden minkler var arkadaşım. :) Sırf Luffy'nin daha güçlü haline ve Ace'in meyvesini alan Sabo'nun daha güçlü hali ile karşı karşıya kaldı diye adamı gömmenin alemi ne? Soru basit. Luffy'ye bir minkte saldırdı ama soluk soluğa kalmadı. Başkaları da saldırdı ama kalmadı. Katakuri rahat rahat dövüyordu soluksuz. Bu isimler Fujitora'dan güçlü mü değil mi?

Shanks'ın mazisi Marco ile aynı. İkisi de çaylaktı gemide iken. Ayrıca Shanks rahat adam. Higuma da diyor ona. Ciddi bir yonko olan Big Mom karşısında Kaido'nun yıkımcıları nasıl bakıyor bir hatırlayalım. Shanks kılıcı çekip biz rakibiniz olacağız dediğinde aynı denizci eri dediklerinin yüz ifadesini hatırlıyor musun peki?
Yahu meyvesi daha güçlü diye yenmek ,daha güçsüz diye yenilmek zorunda mı ? Luffynin meyvesi daha güçsüz ama yendi katakuriyi,Lawın meyve daha iyiydi ama Doff dayak şöleni yaptı adama.Demek ki neymiş meyve tek faktör değilmiş.

Soluksuz kalıyor lafını çok güzel eğip büküyorsun.Ben diğer amiraller 10 gün dövüşe biliyor ama bu iki saldırı da soluk soluğa kalıyor diyerek farkı gösteriyorum .Almak istediğini alıp almak istemediğini almıyorsun.Forum beni şaşırtmıyor.

Kimin neye nasıl baktığı ile bu konu arasında fark var.Kaidonun yikimcilari korkuyorsa bu onları bağlar.Hem Quenn gayet Big moma girişiyordu.Herhangi bir korku belirtisi göstermedi.Yani burdan ne çıkartalım Big mom ezik komutanları bile korkutamıyor diyip kadını mı gömelim ? Şenksin ismi geçince korkuyorlar diyen sensin.Ben de kimsenin korkmadığını sahne sahne belirtip koydum buraya.Eğip bükmeye gerek yok.

Yahu meyvesi daha güçlü diye yenmek ,daha güçsüz diye yenilmek zorunda mı ? Luffynin meyvesi daha güçsüz ama yendi katakuriyi,Lawın meyve daha iyiydi ama Doff dayak şöleni yaptı adama.Demek ki neymiş meyve tek faktör değilmiş.

Soluksuz kalıyor lafını çok güzel eğip büküyorsun.Ben diğer amiraller 10 gün dövüşe biliyor ama bu iki saldırı da soluk soluğa kalıyor diyerek farkı gösteriyorum .Almak istediğini alıp almak istemediğini almıyorsun.Forum beni şaşırtmıyor.

Kimin neye nasıl baktığı ile bu konu arasında fark var.Kaidonun yikimcilari korkuyorsa bu onları bağlar.Hem Quenn gayet Big moma girişiyordu.Herhangi bir korku belirtisi göstermedi.Yani burdan ne çıkartalım Big mom ezik komutanları bile korkutamıyor diyip kadını mı gömelim ? Şenksin ismi geçince korkuyorlar diyen sensin.Ben de kimsenin korkmadığını sahne sahne belirtip koydum buraya.Eğip bükmeye gerek yok.
Yapma bunu reis.Katakuri'nin meyve hakimiyeti sadece daha iyi Luffy'den.Luffy'nin meyvesi g4 ile adama bildiğin seviye atlatıyor.Katakuri'nin meyvesinin uyanmış haliyle bile uyandırmamış hali arasında çok fark yok.

Gayet derler.Marco bambaşka bir adam.Çocuk hali ile Roger tayfasına girişiyor adam yahu.Amirallerle güreşiyor.Muhtemelen Teach ile bile gayet iyi dovüşmüştür.
Rayleigh denen adam Katakuri'yi övüyor en güçlülerden diyerek bu adam bile amiral adayı olmayacaksa kimse olamaz yonko ve amiraller hariç.King de fena çıkar keza,Beckman da inanılmaz güçlü bekleniyor.Shiryu'dan emin değilim sadece.

Uyanık hali ile bir koyuyor pir koyuyor yahu.Asıl sen yapma.G2 ile g3ü ezdi adam.G4 ile yaptığı yumrukların aynısını yapıyordu işte.
Kata uyanış kullanmadan Snakeman ile dövüşüyor.Boundman'la dövüşürken ise uyanış açıyor.Fiziksel olarak uyanışlı hali daha sağlam ama total olarak çok fark yok bence.Boundman Snakeman'den üstün bir form değil zaten.Snakeman'a karşı dövüşürken uyanış kullanmadı mesela hızdan ötürü muhtemelen.

Kata uyanış kullanmadan Snakeman ile dövüşüyor.Boundman'la dövüşürken ise uyanış açıyor.Fiziksel olarak uyanışlı hali daha sağlam ama total olarak çok fark yok bence.Boundman Snakeman'den üstün bir form değil zaten.Snakeman'a karşı dövüşürken uyanış kullanmadı mesela hızdan ötürü muhtemelen.
Snake Man hız boundman güç olarak üstün formlar.Snake Man Doffa iş yapmazdı mesela.Vuruşları zayıf.Boundman ise koyunca ses getiren bir form.

En az Avrupa kadar yani çok büyük değil. Film ya da manga fark etmez. Attığı meteorlar orijinal büyüklüğünde olmuyor ulaştığında. Adamın Dünya’ya getirdiği meteorlar çok çok çok büyük. Sürtünme yaşamamış halleri akıl alır.

Boşuna Amiral olmamış. En az diğerleri kadar kitle imha silahı. :D
Meyvesi Goro Goro gibi kısılmış. Yoksa Dünya'yı yok edecek güçte. Bir de o kadar uzaktan meteor çekebiliyor etki alanı da çok büyük. Adamdan kaçamazsın da düşün 5 km ötede gemidesin 2 saniyede yakalar adamı yanına çekip. Denizin dibine bile gömebilir.

Snake Man hız boundman güç olarak üstün formlar.Snake Man Doffa iş yapmazdı mesela.Vuruşları zayıf.Boundman ise koyunca ses getiren bir form.
Dof Snakeman'i göremezdi yav.Boundman'i zar zor görüyordu zaten Dof.Snakeman'in saldırı gücü baya fazla bu arada sadece Boundman ayarı değil,Kata'yı yine bayağı uçurdu zaten.Üzerine bir de geleceği görüyordu o Luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık