Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
İsmi zikredilince ne oluyormuş yahu ?Neye nereye damga vurmuş bu karakter ? Mfde dedik herhalde gücünden dolayı anlaşıyorlar ama sonradan gördük ki adam bayağı kadrolu hükümet köpeği çıktı.O yüzden Mfde paket edip sotelememişler.

Luffye de imparator diyorlar ama bir tanesi gelip bir koyuyor çocukluk günlerine geri gönderiyor adamı.Kundaklayıp beze sarıyorlar adamı.Demek ki aynı rütbede olan adamlar arasında bile fark olabiliyor ki fark olmasa en güçlü denen bir ünvan olmaz.Kaido diğer yonkoulardan güç olarak ayırt edilebilecek kadar güçlü ki en güçlü demişler.Sen gidip daha herhangi bir zirve karakter karşısında aksiyonunu görmediğimiz adamı bu adam ile eş tutup rahatça seviye saçıyorsun sağa sola.
Fazla ad hominem yapıyorsun bence. Shanks hükümetle ilişkili o zaman güçsüzdür. WB ile dövüşürken, Wb ve astları tarafından övülürken de duyalım bunları.

Luffy imparator değil. Gazetenin yazdığı bu. Karasakal daha çok yolun var derken buna işaret ediyor. Yeni çıkmış, potansiyelli olan bir gence yeni Messi demek gibi bir şey bu. Doğruluğunu zaman gösterir. Kaido en güçlü ama Big Mom ile 1 gün dövüşüyor ancak ikisi de sapa sağlam. Akainu ile Aokiji dövüşmüş Akainu kazanmıştır ama Akainu'nun meyvesi magmadır dikkatini çekerim.

Fazla ad hominem yapıyorsun bence. Shanks hükümetle ilişkili o zaman güçsüzdür. WB ile dövüşürken, Wb ve astları tarafından övülürken de duyalım bunları.

Luffy imparator değil. Gazetenin yazdığı bu. Karasakal daha çok yolun var derken buna işaret ediyor. Yeni çıkmış, potansiyelli olan bir gence yeni Messi demek gibi bir şey bu. Doğruluğunu zaman gösterir. Kaido en güçlü ama Big Mom ile 1 gün dövüşüyor ancak ikisi de sapa sağlam. Akainu ile Aokiji dövüşmüş Akainu kazanmıştır ama Akainu'nun meyvesi magmadır dikkatini çekerim.
Diğerinde meyve yok mu sanıyorsun ? Mangaka adayı tam ortadan bölmüş.Akainuda yanık izleri var.Havadan mi düşmüş yani yanık izleri.Basbayağı buz yanığı işte onlar.Adamlarin meyveleri denk ,güçleri denk.Olay bu.Buradan gidip Fuji de bunlara denktir demek,bunun üzerinden o bundan güçlüdür yorumu yapmak yanlışın dik alasıdır.

Ek olarak ben güçsüzdür demiyorum.Kaidodan güçsüzdür ve bu kesin.Wbnin çöpleri korkuyor.Komutanlar gayet rahat ve Marco kaybol çekiyor Şenkse.Yani gayet rahatlar.Kimsenin korkup çekindiği yok.Denizci çöpleri bile cesetleri alacağım dediğinde atar koyuyor adama.Söylediklerinin mangada karşılığı yok ama ben ad hominem yapıyorum evet.

@Miyata Ichirou mangada olmamış şeyler hakkında şu şöyledir bu böyledir diye yorum yapmak sağlıksız.Aokiji hazırlıksız yakalanıyor.Buna rağmen dudağı kanıyor işte.Belki de Jozu kullandı o hakiyi Aokiji hiç bir şey kullanmadı ? Komik oldu dimi böyle :D

Diğerinde meyve yok mu sanıyorsun ? Mangaka adayı tam ortadan bölmüş.Akainuda yanık izleri var.Havadan mi düşmüş yani yanık izleri.Basbayağı buz yanığı işte onlar.Adamlarin meyveleri denk ,güçleri denk.Olay bu.Buradan gidip Fuji de bunlara denktir demek,bunun üzerinden o bundan güçlüdür yorumu yapmak yanlışın dik alasıdır.

Ek olarak ben güçsüzdür demiyorum.Kaidodan güçsüzdür ve bu kesin.Wbnin çöpleri korkuyor.Komutanlar gayet rahat ve Marco kaybol çekiyor Şenkse.Yani gayet rahatlar.Kimsenin korkup çekindiği yok.Denizci çöpleri bile cesetleri alacağım dediğinde atar koyuyor adama.Söylediklerinin mangada karşılığı yok ama ben ad hominem yapıyorum evet.

@Miyata Ichirou mangada olmamış şeyler hakkında şu şöyledir bu böyledir diye yorum yapmak sağlıksız.Aokiji hazırlıksız yakalanıyor.Buna rağmen dudağı kanıyor işte.Belki de Jozu kullandı o hakiyi Aokiji hiç bir şey kullanmadı ? Komik oldu dimi böyle :D
Yav adamda o tür haki var haliyle kullanmış olabileceğine ihtimal biçiyorum sadece.Komutan tarafını aklamak istediğimden falan değil yani bu :D Jozu'nun karşısına gelebilecek en kötü eşleşmenin de Kuzan olduğunu söylemeye gerek yok yani :D Kuzan yerine Kizaru orda olsa Jozu'nun işini bitiremezdi bana göre.

Yav adamda o tür haki var haliyle kullanmış olabileceğine ihtimal biçiyorum sadece.Komutan tarafını aklamak istediğimden falan değil yani bu :D Jozu'nun karşısına gelebilecek en kötü eşleşmenin de Kuzan olduğunu söylemeye gerek yok yani :D Kuzan yerine Kizaru orda olsa Jozu'nun işini bitiremezdi bana göre.
Bu bir varsayım.Varsayimlari olmuş veya olacak diye değerlendiremeyiz.Mangaka o zaman farklı bir şekilde cikartirdi aradan Jozuyu.Atiyorum kizaru lazer ile delik deşik eder atardı veya Akainu delerdi gibi.

Bu bir varsayım.Varsayimlari olmuş veya olacak diye değerlendiremeyiz.Mangaka o zaman farklı bir şekilde cikartirdi aradan Jozuyu.Atiyorum kizaru lazer ile delik deşik eder atardı veya Akainu delerdi gibi.
Mangaka zaten her türlü aradan çıkartabilirdi istediği takdirde.Benim demek istediğim 3 amiralden en ters gelebilecek amiralin Jozu'nun karşısına geçmesi+dikkat faktörü.Komutanların devre dışı kalması için çeşitli olaylar oldu ama bu bir gerçek.Ki Marco ona rağmen inmedi mesela.Marco ile Jozu arasında da milletin düşündüğü gibi az bir fark falan yok yani.King ile Queen yakın çıkar ama :D

Adayı bölmüş ama Akainu yenmiş ve meyveye rağmen. Şimdi kalkıp soluk soluğa kaldı diye onlardan güçsüz diyeceksek çoğu karakter güçlüdür Fujitora'dan. Bir saldırdı soluk almaya başladı. Bunu Luffy'ye yapıp hala devam eden minkler var arkadaşım. :) Sırf Luffy'nin daha güçlü haline ve Ace'in meyvesini alan Sabo'nun daha güçlü hali ile karşı karşıya kaldı diye adamı gömmenin alemi ne? Soru basit. Luffy'ye bir minkte saldırdı ama soluk soluğa kalmadı. Başkaları da saldırdı ama kalmadı. Katakuri rahat rahat dövüyordu soluksuz. Bu isimler Fujitora'dan güçlü mü değil mi?

Shanks'ın mazisi Marco ile aynı. İkisi de çaylaktı gemide iken. Ayrıca Shanks rahat adam. Higuma da diyor ona. Ciddi bir yonko olan Big Mom karşısında Kaido'nun yıkımcıları nasıl bakıyor bir hatırlayalım. Shanks kılıcı çekip biz rakibiniz olacağız dediğinde aynı denizci eri dediklerinin yüz ifadesini hatırlıyor musun peki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık