Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Impel Down

Bu Tesis Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Daha iyisi olamazdı.

Kullanılan: 67 72.8%
  • Beklentilerimi karşılamadı.

Kullanılan: 25 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    92
Üstad eline sağlık çok detaylı olmuş. Keyifliydi okuması, yeniden hatırlaması falan.

Böyle bir mapus yeter de artar suçlulara. Oda tam boyutlarını açıklamadı ama devasa bir yer olduğu belli. Baya yedi katlı bir şehir gibi hapishane. Çiziminde devasa savaş gemileri deniz üstünde ufacık tekneler gibi duruyordu. :/
Güvenliği de epey sağlam. Shiki gibi kaçmaya çok müsait meyvesi olan adam bile güç bela kurtulmuştu oradan. Luffy dışarıdan yardım getirip o kadar mahkumu peşine takmışken bile ölümüne zorlandılar kaçmakta.
Denizin dibinde olması en büyük avantajı zaten. 6. katı bir yonkou bile tutabilir gerekli şartlar sağlanırsa bence. :/

Zamanında muhtemelen Korsanlar Kralı'nı da orada tuttular.

Üstad eline sağlık çok detaylı olmuş. Keyifliydi okuması, yeniden hatırlaması falan.

Böyle bir mapus yeter de artar suçlulara. Oda tam boyutlarını açıklamadı ama devasa bir yer olduğu belli. Baya yedi katlı bir şehir gibi hapishane. Çiziminde devasa savaş gemileri deniz üstünde ufacık tekneler gibi duruyordu. :/
Güvenliği de epey sağlam. Shiki gibi kaçmaya çok müsait meyvesi olan adam bile güç bela kurtulmuştu oradan. Luffy dışarıdan yardım getirip o kadar mahkumu peşine takmışken bile ölümüne zorlandılar kaçmakta.
Denizin dibinde olması en büyük avantajı zaten. 6. katı bir yonkou bile tutabilir gerekli şartlar sağlanırsa bence. :/

Zamanında muhtemelen Korsanlar Kralı'nı da orada tuttular.
Aynen. Luffy'nin ekibinde kendi gibi 3 Shichibuaki gücünde adam yenmiş biri, iki tane eski Shichibukai, bir tane de Devrim Ordusu komutanı olmasına rağmen, Magellan'dan ne biçim kaçıyorlardı. Adamı 6. Kat mahkumlarının neredeyse hepsi dalıp indirmiş.

Bu hepsinin dalıp indirdiği mangada nerde geçiyor?
Birader her söylediğimizi sana manga sayfası olarak sunmamız mı gerekiyor? Sen böyle yaptıkça, insanlar sözlerine itimat etmediğini düşünürler. Ben şahsen öyle düşünmeye başladım. İstediğin sayfa da aşağıda.

http://www.mangastream.to/one-piece-chapter-581-page-15.html

Tamam bir daha böyle şeyler sormam.
Sevinirim. Manga sayfası istersin diye cevap veresim gelmiyor artık. Wikia'ya bakmayı biliyorsun. Manga sayfalarını da kendin bulabilirsin.

Muhteşem bir çeviri olmuş Smoker-san valla helal olsun.

Hapisanede sadece Magellani sevmiştim karakter olarak diğerlerine pek ısınmamıştım. Ama tasarım olarak beğeniyorum hapishaneyi

Eline sağlık Smoker çok güzel bir yazı olmuş. Zevkle okudum. Burayla ilgili aklıma takılan iki şey var. Birincisi Magellan kendi isteği ile mi hannybalın astı oldu yoksa başarısızlıktan ötürü mü rütbesi düştü? Diğeri de bu bon-clay Magellan ile karşılaşıyordu sanki en sonda. Yani oradan nasıl kurtuldu da 5.5 'uncu kata gitti.

Eline sağlık Smoker çok güzel bir yazı olmuş. Zevkle okudum. Burayla ilgili aklıma takılan iki şey var. Birincisi Magellan kendi isteği ile mi hannybalın astı oldu yoksa başarısızlıktan ötürü mü rütbesi düştü? Diğeri de bu bon-clay Magellan ile karşılaşıyordu sanki en sonda. Yani oradan nasıl kurtuldu da 5.5 'uncu kata gitti.
Hapishane olayının sorumluluğunu üstlendi, bu yüzden rütbesi düşürüldü. Bentham olayına açıklık getirilmedi. Hatta o bölüm çıktığında, forumda herkes ona kesin öldü gözüyle bakıyordu, sonradan yaşadığı ortaya çıktı.

Hapishane olayının sorumluluğunu üstlendi, bu yüzden rütbesi düşürüldü. Bentham olayına açıklık getirilmedi. Hatta o bölüm çıktığında, forumda herkes ona kesin öldü gözüyle bakıyordu, sonradan yaşadığı ortaya çıktı.
Anladım teşekkür ederim. Magellan ın eline düşmeden yani bize gösterilen son sahne sırasında bir şey yapmış olmalı. Yani o kadar olayın üzerine Magellan, o öfkeyle gebertirdi onu. Bu şekilde beklentiye girmek çok normal.

Anladım teşekkür ederim. Magellan ın eline düşmeden yani bize gösterilen son sahne sırasında bir şey yapmış olmalı. Yani o kadar olayın üzerine Magellan, o öfkeyle gebertirdi onu. Bu şekilde beklentiye girmek çok normal.
Aynen. Biz bu sefer öldü dedik, yine olmadı. Ancak seri sonuna kadar oradan çıkamaz sanırım.

Eiichiro Oda gerçekten iyi tasarlamış ama orada ki Minotaur neydi öyle ya. On numara Minotaur meyvesi yapabilirdi ama bildiğin inekti bu :) Eline sağlık Smoker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık