Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Neyse 1 bölümlük amiralci hypesi bu spoilerle bitmiştir umarım.

Daha önce de demiştik.
1 yonkou en az 1.5 amiral eder.gozu izahı olan herkesin zaten bu yorumu yapabiliyor olması lazımdı
Bunun daha azı seri mantalitesine ters.

Korsanlar ne kadar ittifak yapsalar da birbirlerine düşmanlar.eger yonkoular bu kadar güçlü olmasaydı dünya hukumeti,ottururdu alayını ortada yonkou falan kalmazdı zaten.

Neyse 1 bölümlük amiralci hypesi bu spoilerle bitmiştir umarım.

Daha önce de demiştik.
1 yonkou en az 1.5 amiral eder.gozu izahı olan herkesin zaten bu yorumu yapabiliyor olması lazımdı
Bunun daha azı seri mantalitesine ters.

Korsanlar ne kadar ittifak yapsalar da birbirlerine düşmanlar.eger yonkoular bu kadar güçlü olmasaydı dünya hukumeti,ottururdu alayını ortada yonkou falan kalmazdı zaten.
Garp prime döneminde Roger'a denkti. Garp'tan sonra Yonkou'lara kafa tutacak denizcinin yetişememesi ayıp olmuş.

Garp prime döneminde Roger'a denkti. Garp'tan sonra Yonkou'lara kafa tutacak denizcinin yetişememesi ayıp olmuş.
Garp'ı severim ve en güçlü denizci olarak görürüm ama hiçbir zaman Roger seviyesinde görmedim,görmek bana göre 1 tık saçma.Luffy-Smoker ya da Luffy-Coby ilişkisi gibi görürüm.

Bu şuanki yonko-amiral seviyeleri gibi korsanlar her zaman 1 tık daha güçlüdür,olmak zorundalr yoksa hükümet beklemez.Basit sayılar vermek gerekirse
Roger = 90
Garp = 75
Yonko= 75
Akainu = 55-60 ( Bence MF ile şuanki seri arasında dağlar kadar fark var belki cidden sandığımızdan güçlüdür)
Amiral = 50

Garp'ı severim ve en güçlü denizci olarak görürüm ama hiçbir zaman Roger seviyesinde görmedim,görmek bana göre 1 tık saçma.Luffy-Smoker ya da Luffy-Coby ilişkisi gibi görürüm.
Roger Garp'a birbirlerini defalarca kez ölümün kıyısına getirdiklerini söylüyor bu bile neredeyse eşit olduklarını gösterir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık