Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 25 33.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 50 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
Ne olduğu, kim olduğu biraz açığa çıkmaya başladığında şu anki çizimi ve imajıyla neredeyse hiçbir alakası olmazsa şaşırmam. Sonuçta çizeri Oda.

Bu karakter çok güçlü. Bu manga akıl oyunları oynanan, siyasi tarafı olan bir manga değil. Gücü olanın borusu öter. İm'in gücü var ki tepedeki 5 kutsala bile diz çöktürüyor. Anket koyulsaydı herkese tek atara oy atardım. Eline sağlık.
Sen biraz sinirlenmişsin sanki :D

907. Bölümde açıklanıyor. Goroseiler hiyerarşide en üstte bulunan kıtsal ejderlermiş.
Kutsal ejderi yöneten otorite diyor ama onların kutsal ejder olduğundan bahsetmediği için ben onların kutsal ejder olduğunu düşünmemeyi tercih ediyorum.Onların hikayesi bence daha fazlası.

Kutsal ejderi yöneten otorite diyor ama onların kutsal ejder olduğundan bahsetmediği için ben onların kutsal ejder olduğunu düşünmemeyi tercih ediyorum.Onların hikayesi bence daha fazlası.
Sen bilirsin ama Gorosei kutsal ejder topluluğun başı olarak açıklandığına göre sıradan insanlarla aynı havayı solumak istemeyen bir topluluk gidip de dışarıdan birilerini bulup gel bizi yönet demezler gibi geliyor bana. Hani kutsal oldukları çıkarımı öncelikli olan olsa gerek.

1-)En başta tahtın boş olması beni huylandirmisti. Tahtın boş olmasının anlam ve önemi aciklansa da yuksek egolu kutsallar nasıl oturmaz diye düşünmüştüm
2-)OP takipçilerinde şöyle bir algı var; biri ne kadar yüksek rutbedeyse o kadar güçlüdür. Genelde doğru olması muhtemel. Ama im ve gorosei gücü hakkında bir şey görmeden onlarin gücü hakkında bir yargı oluşmayacak bende

Gorosei önceden politik güç derdim ama heriflerin giyimi ayaklanması sözleri felan . Yok ağa bu adamlar bayağı güçlü adamlar ben buna kanaat getirdim ve IM bu heriflere sorgusuz sualsiz diz çöktürüyor . Tapıyorlar resmen .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık