Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 25 33.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 50 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    75
Veriyor esrarengizi bizi tribe sokuyor
Sonrada karakter boş çıkıyor:artiz:
Neyse öyle yada böyle etrafına karanlık bir hava yaydığı kesin
Çeviri için teşekkürler Smoker:good:

- Im adı katakana olarak yazıldığı zaman iki karakterden oluşur (). Bu kelime de "Buda" anlamına gelir
Daha önce yazmıştım bölüm yorumlarına, buraya da yazayım. Sidarta Gautama, Buda'nın doğum adıdır. 'Sidarta' birkaç kişinin bir arada oturduğu oda, anlamına gelir(Abhazca'da anlamı budur, tahminen Hintçe de anlamı budur). Mihawk'ın gözleri ve Hakuba'nın gözleri, içlerindeki şeytanla ilgili çıkarsa bu adamın da neden böyle bir göze sahip olduğu netlik kazanır. Adından yola çıkarsam böyle bir şey olası.

Bence bu adam hem kılıç ustalığında hem dövüşte hem de meyve de zirvedeki kişidir.

Zihnine sağlık.

Şaşırtmadın :D

Belki zamana hükmetme gücü vardır diye düşünüyorum.
Çiziksiz adamların çok güçlü çıkması beni yoruyor. Op'de olsa kutsal dediğimiz kişisel el bebek gül bebek büyüyen tipler. Zevkine meyve yer ve en iyi eğitimi bile alır isterse ama neden bunları yapsın? Siyaset ve bilim öğrenmek varken neden güç peşinde koşsun? Ölümüne savaşlara girmeden nasıl böyle güçlü olacak? Eğer birisi sadece eğitimle yonkou amiral oluyorsa seri değersizleşir.

Çiziksiz adamların çok güçlü çıkması beni yoruyor. Op'de olsa kutsal dediğimiz kişisel el bebek gül bebek büyüyen tipler. Zevkine meyve yer ve en iyi eğitimi bile alır isterse ama neden bunları yapsın? Siyaset ve bilim öğrenmek varken neden güç peşinde koşsun? Ölümüne savaşlara girmeden nasıl böyle güçlü olacak? Eğer birisi sadece eğitimle yonkou amiral oluyorsa seri değersizleşir.
Belki eğitim görmeye ya da staj yapmaya gerek duymayacak kadar güçlüdür İm-kun :) Çıkarsa o şekil çıkar bence. Yoksa bütün pis işleri goroseiler ya da denizciler yapıyor belli ki. Dediğin gibi kelebek severek o kadar güçlü olamaz. Allah vergisi birşey olsa gerek :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık