Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 27 32.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 55 67.1%

• Kullanılan toplam oy
    82
Kadın olduğunu size düşündüren ne tam olarak? Zarif bir tipi var sadece. Kafasındaki taçtan dolayı mı bayan olduğunu düşündünüz?

Smoker ellerine sağlık bu arada.

Oda'nın hikayenin sonunu kafasında bir türlü toparlayamamasının sonrasında tasarlandığını düşündüğüm bir karakter. Doyle nasıl Holmes'un maceralarını bitirmek için her şeyi Moriarty'e bağladıysa Oda'da en azından elle tutulur bir toparlama için çoğu şeyi Im'e bağlayacak.

Yoksa kesinlikle Grand Line'ın yarısında bile böyle bir karakterin kafasında olduğuna inanmıyorum...

Bunun uzaydan geldiğini falan söyleyen bir teori vardı forumda bulamadım bilen var mı?

Buldum

Son düzenleme:
Oda bu serinin sonunu en baştan tasarlamıştım demişti. Eğer bu adama bağlıysa serinin sonu bu adam hep aklındadır.Biraz değiştirmiştir belki.
Sonunun nasıl biteceğini(ünlü teoride olduğu gibi vs.) tasarlamıştır ama hikaye o kadar dallanıp budaklandı ve bu durumun içinden çıkamadı ki o tasarladığı sona giden yol pürüzsüz olsun diye bu elemanı yaratmak zorunda kaldı diye düşünüyorum ben, yoksa başından itibaren hikayede olsaydı varlığının ilk emarelerini 900 küsürüncü bölümde görmezdik ya özellikle OP gibi foreshadowingleriyle ünlü seride :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık