Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] I Shall Seal The Heavens

Güzel seri ama favorilerimden değil. Sonunu beğenmemiştim, sanki yarım kalmış bir seri havası vermişti.

Güzel seri ama favorilerimden değil. Sonunu beğenmemiştim, sanki yarım kalmış bir seri havası vermişti.
Spoiler seviyesinde tahmin; Sonunu hayal bile edemiyorum ama bu sıralar 13. kademe diye bir yola koyuldu. Muhtemelen bulunduğu evrenin ötesinin başlangıcı bu kademenin talihleriyle oluşacak. @Acacia sonu sakın kötü deme yaa genelde sonu tatmin edici derlerdi :)

Güzel serilerden biridir Ergen çok iyi iş çıkarmış . İlk 100 bölümü sabırla okuyunuz gerisi gelir düşünme şekli ve olaylara bakış açısını severim men hao nun . Bir diğer novellerinden biri olan A will Eternalı da tavsiye ederim gerçektende eğlendiren bir seridir :D
Baya gec oldu ama şuan Awe'yi okuyorum gercekten cok keyifli bi seriymis :))

Serinin sonu hayal kırıklığı yaratıyor ancak ardından A will eternal okuduğum için direk gülmekten karnıma ağrılar girmiş, pek sorun etmemiştim. Ancak Nixuan'a geçince okumayı bıraktım. Fazla karanlık ve drama sevmiyorum bayıyor içimi.

212. bölüme geldim. İlk başlarda sıkmasına rağmen şu an okuması çok keyifli. O lanet et peltesi okurken bana bile eziyet ediyor.

Er Gen'in yazdığı serilerin dövüş sekansları çok sıkıcı oluyor. Karakterler dağları yıkacak güce sahipler ama demirden yapılma parmak boyutundaki uçan kılıçlarla savaşıyorlar. Martial world, Desolate Era, God of Fishing gibi serilerin en kötü dövüş sekansları bile bu adamın dövüş sekanslarından daha heyecanlı geçiyordur.

Komedi kısımları çok hoşuma gidiyordu bu seriyi okurken, sonlara doğru komedisini biraz geri plana atıp daha sert olmuştu o yüzden o bölümleri pek sevmiyorum. Er Gen'nin diğer serisi a will eternal ise bazen sesli güldürüyordu beni ki o seriyi daha çok seviyorum. Gerçi renegade immortal serisi komediyle alakası olmamasına rağmen okuduğum en güzel novellerden.

Seriyi geçen hafta bitirdim. Uzun serilerin genel sorunu belli noktalarda çok baymaya başlıyor. Özellikle 1000'li bölümlerden sonra bazı kısımlar sıkıcı olduğu için ve son savaş ise çok sıkıcı olduğu için bitirmesi uzun sürdü. Bu bölümleri saymazsak genel olarak çok keyif aldım. Özellikle South heaven kısımları serinin en iyi kısımlarıydı. Ke Yunhai, Pill demon ile birlikte serideki en kaliteli yan karakterlerden birisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık