Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Op harici anime/manga takip etmeyi bırakalı bayağı oldu yav ilgimi çekmiyor artık da aklımda eğer tekrar izlersem bakabilirim belki. Opda bile ara ara sadece spoiler okuyup geçiyorum
One piece bence 10 yaş ve altına hitap ediyor artık. Keşke Jujutsu gibi HunterxHunter gibi biraz seinen'e kaysaydı şu an olduğu konumdan oldukça yüksek bir yerde olacaktı ama sOda sağolsun limon sıktı seriye. Bu arada Togashi adamdır biraz öveyim dedim :ehe:

One piece bence 10 yaş ve altına hitap ediyor artık. Keşke Jujutsu gibi HunterxHunter gibi biraz seinen'e kaysaydı şu an olduğu konumdan oldukça yüksek bir yerde olacaktı ama sOda sağolsun limon sıktı seriye. Bu arada Togashi adamdır biraz öveyim dedim :ehe:
HxH için katılabilirim ama JJK ergen serisi oldu iyice. Onun örnek alınacak bir yanı olduğunu sanmıyorum.

Bu seriyi bi ben pek sevemedim herhalde. O dönem sıkılıp bıraktığım ender shounen serilerden biridir. Ana karakter ve avaneleri sıkmıştı. O test aşamaları, jan ken olayı, oltayla dolaşması vs çok sıkmıştı. Tamam shounen karakterleri çocuk olur da gon ve killua çok çocuksu gelmişti. Dünyası da tırt gelmişti avcılar vs. 70-80 bölüm izlemiştim sanırım. Bir kurapikanın intikam dövüşü iyiydi diye aklımda kalmış.
Uzun süre kapak fotoğrafına göre yargılayıp izlememiştim.

Olta muhabbetini ben de sevmiyorum ama pek ağırlığı yok Gon'da.

70-80 bölüm izleyip beğenmediysen sana hitap etmiyor olabilir.

Elbette çok çok daha iyi bölümleri var ama yarısını izlemişsin neredeyse.

Ben izlerken tüm önyargılarıma rağmen bir kaç bölümden sonra akıp gitmişti.

Mesela senin sıkıldığın yerler benim hoşuma gitmişti çünkü OP'un aksine bir çok bilgi detaylıca veriliyordu vs.

Yine de izleyecek bir şey ararsan tekrar izlemeyi dene bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık