Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Adam hem yaşlı hem de seri 5-10 ciltle bile bitecek gibi değil. Biz ise 2 yılda bir cilt çıkarır mı diye bekliyoruz.
Yaşlı sayılmaz 54 yaşında ama kazandığı para fazlaydı zamanına göre birde karısı zengin saldı herhalde ondan dolayı, sırt hastalığım var uyuyamıyorum diye manga çıkarmayan bir tipleme.Hastalığı ne onu bile bilmiyoruz, maksimum fıtıktır. :D Jump yerinde olsam kapıdan içeri almam birde güzel bir dava açarım. Zaten serinin daha başındayız ana karakterler daha çöp konumunda seride, gelse bile bu saatten sonra ömrü yetmez tavsiyem düşünmeyin bile.

Yaşlı sayılmaz 54 yaşında ama kazandığı para fazlaydı zamanına göre birde karısı zengin saldı herhalde ondan dolayı, sırt hastalığım var uyuyamıyorum diye manga çıkarmayan bir tipleme.Hastalığı ne onu bile bilmiyoruz, maksimum fıtıktır. :D Jump yerinde olsam kapıdan içeri almam birde güzel bir dava açarım. Zaten serinin daha başındayız ana karakterler daha çöp konumunda seride, gelse bile bu saatten sonra ömrü yetmez tavsiyem düşünmeyin bile.
Bitirmek için yaşlı demek istedim ben de. Adamın şimdiden sağlık problemleri var! 5-6 sene düzenli çalışsa ne hale gelir kim bilir. O zaman parmaklarım bile tutmuyor der bu adam : ))

Bu seriyle ilgili One piece bitsin mangakası haftalık manga yayınlayacaj diyenler vardı nekadar doğru bilemem tabi :D
Sadece animesini izledim güzel seriydi Kurapika olsun,Lucifer olsun ortada bol bol malzeme de vardı ,mangakası Adventure Quest oynamaktan devam edememiş diyorlar keşke düzgünce devam edebilseydi

Resmi çeviri aramıyorsan Türkçesi var zaten hocam.

teşekkürler bende tam serinmanga çıkartmışmı dır açaba diye soracak ıdım. kaliteli türkçe çeviri bulmak zorlaştı .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık