Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hody Jones

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 5 6.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 69 93.2%

• Kullanılan toplam oy
    74
Çok güç gösterisi yapacaksa kendisinin daha üstün olduğunu kanıtlayacaksa hapların arkasına saklanmadan yapsın. Madem balık adam ırkının daha güçlü olduğunu düşünüyor ezik bi insanı bile 4 hapla yeniyorsa ben ona erkek demem.
Luffy-Sama bile ödülünün yarısı kadar adamı tek vuruşta zemine gömüyorsa bu adamdan bir cacık olmaz bence. Fazla da abartılmaya gerek yok.
adamın amacı insallara korku salmak. burada erkeklik gösterisi falan yapmıyor. fazladan hap alıyorki. rakiplerinin işini olabildigince çabuk bitirmek için. böylece o adamlar yukarıya çıkınca. bu adamlar dehşet güçlü. elleri bağlı şekilde 10 sn de dağıttı bizi falan filan desinler. bu 10 sn ye sallama bir zaman.

ee luffy bunları yenecek elbet. ama ben işlerin o kadar kolay olacağını sanmıyorum. işler bir şekilde zorlaşın. nasıl zorlaşır orasını bilmem.

Aethirx

adamın amacı insallara korku salmak. burada erkeklik gösterisi falan yapmıyor. fazladan hap alıyorki. rakiplerinin işini olabildigince çabuk bitirmek için. böylece o adamlar yukarıya çıkınca. bu adamlar dehşet güçlü. elleri bağlı şekilde 10 sn de dağıttı bizi falan filan desinler. bu 10 sn ye sallama bir zaman.

ee luffy bunları yenecek elbet. ama ben işlerin o kadar kolay olacağını sanmıyorum. işler bir şekilde zorlaşın. nasıl zorlaşır orasını bilmem.
Tamam işte, demek istediğim saf gücüyle korku salamıyosa niye atıp tutuyo"biz daha üstünüz" diye... Korku salacaksa saf gücüyle salsın yoksa ben ona güçlü demem.:rolleyes:

Adam belki de amiral seviyesinde. hap alayım da yonku seviyesinde desinler diye uğraşıyordur. adam tamam gücünü yükseltiyor. ama sen onun gerçek güç seviyesini bilmeden niye adamı küçümsüyorsun. adamın gücü daha ? dir.

Aethirx

Adam belki de amiral seviyesinde. hap alayım da yonku seviyesinde desinler diye uğraşıyordur. adam tamam gücünü yükseltiyor. ama sen onun gerçek güç seviyesini bilmeden niye adamı küçümsüyorsun. adamın gücü daha ? dir.
Örnek olarak vermişsin ama amiral seviyesinde olsa hapa ihtiyaç bile duymaz bence. Sen çoooook güçlü olsan hayatını kısaltan birşey kullanır mısın? Belli ki gücü yok ta, hap kullanıyor gücünü yükseltmek için işte. Arlong'dan biraz daha güçlüdür diye düşünüyorum. Hatta arlong dişleriyle sütunu parçalamıştı. Bu 4 hap alıp direği dişleriyle parçalıyor. Direk yıkmakta ne var, Luffy bile grand line girişinde sökmüştü. Ayrıca gemiyi parçalayıp insanları ısırmak oldu sadece yaptığı. Tek ono'ya bakar bence. Tabii arc'ın düşmanı olacaksa güçlü gösterecektir e.oda. Umarım bu arc'da "boss" yerine o geçmez.
yahu galip, bu adam arlongtan bir sınıf yukarı güçte
(tür olarak testere ile büyük beyaz arasında büyük güç farkı vardır),
sen kalkmış adam değil diyosun
niye ? hap aldığı için
luffy de şeytan meyvesi aldı onla dövüşüyor,
o da adam değil o zaman, böyle saçmalık olur mu
balıkadamlarda meyve olayı yok demekki, hap alıyolar bu şekilde güçleniyolar
zaten hap almasa rakip olamayacak, Oda bu şekilde luffy ye rakip yaptı adamı

ayrıca 73'lüğe elleri kelepçeli, sadece çenesi ile tek attı... hangi 73 lük ? yengeç eliyle o ödülü kazanmış adamı sadece çenesi ile elini parçaladı, çenesi inanılmaz güçlü, arlongtan çok daha güçlüdür, bide kelepçeleri çıkarsın 7 tane hap alsın, bakalım nasıl güçlü oluyor...
Zaten elleriyle birşey yapmadı ki kelepçe kullansın. Hap kullanması adilce değil tabi, hem kendisi avaz avaz bağırıyor insanlardan daha üstünüz diye hemde insanları yenmek için hap kullanıyor. O zaman konuşmasın insanlardan güçlüyüz diye. Ayrıca şeytan meyvesiyle hap aynı şey sayılmaz, birisi seninle sonsuza kadar gider, diğeri gücünü bilmem kaç dakikalığına arttırır. İvankovun enerji hormonları gibi.

Örnek olarak vermişsin ama amiral seviyesinde olsa hapa ihtiyaç bile duymaz bence. Sen çoooook güçlü olsan hayatını kısaltan birşey kullanır mısın? Belli ki gücü yok ta, hap kullanıyor gücünü yükseltmek için işte. Arlong'dan biraz daha güçlüdür diye düşünüyorum. Hatta arlong dişleriyle sütunu parçalamıştı. Bu 4 hap alıp direği dişleriyle parçalıyor. Direk yıkmakta ne var, Luffy bile grand line girişinde sökmüştü. Ayrıca gemiyi parçalayıp insanları ısırmak oldu sadece yaptığı. Tek ono'ya bakar bence. Tabii arc'ın düşmanı olacaksa güçlü gösterecektir e.oda. Umarım bu arc'da "boss" yerine o geçmez.
sen amiral seviyesinde olsa hap almaz diyorsun. sen nereden biliyorsun adamın kişiligini. belki adam hap bağımlısı olmuş. savaşmadan önce hap takılıyor. şimdi millet sigara içiyor hayatları kısalıyor. bu hap ta öyle birşeydir belki.

yani adamın gücünü daha tam görmeden. adam degil giçsüz demek yanlış bence. ama tipine bakarak tipsiz diyebiliriz:flaugh:

Aethirx

arlong nasıl dövüştü luffy ile ? sadece çenesi ile mi ?, ellerini kullandığında dahada güçlü olacaktır
ayrıca bu adamın dayanıklılığı nasıl ? saf gücü nasıl ? hiç birini bilmiyoruz
tek bildiğimiz çenesi ile 73milyonluk yengeç eline tek attığı
Tek bildiğimiz 4 hap alarak 73 milyonluğa tek attığı.
Luffy'de 50 milyonluğa hapsız tek attı. Abartılacak birşey yok yani bunda. E.oda bunu gözümüzü korkutmak için yapıyor olamaz her halde. Çok güçlü gösterecek olsaydı hapı aldırtmazdı bence

luffy ile yapacağı vs de 1 avuç dolusu atar. artık eline ne kadar gelirse. sonrada vucudu dayanamayıp iflas eder

Aethirx

luffy ile vs olursa 8 tane hap almayacağı ne malum ?
Tamam işte o yüzden erkek değil :D hapların arkasına sığınıyo korkak ezik :D ayrıca isterse 903598237892 tane atsın boss olarak karşısına çıkarsa elbette Luffy-Sama onu yenmeyecek mi? Hap kullandığı ezikliğiyle kalıcak. Bari hap kullanmasında adam saf gücüyle savaştı diyelim arkasından.

Bence 6 hap alabilir maksimum gerisi biraz abartı kaçıyor.Normal bir balıkadamken 4 hapla 1600 dourikisi oluyor kendisi 2 kat daha güçlüyse yandaşlarından 6.hap bile çok fazla bir fiziksel güç getirecektir onu bile alamayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık