Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hody Jones

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 8 9.6%
  • Sevmem.

Kullanılan: 75 90.4%

• Kullanılan toplam oy
    83

Escape

Vay be hemende çıkmış karakter tanıtımı :D Ellerine sağlık Smoker.

Revillian

Eline sağlık yine her zamanki gibi çok hızlısın.. Bu adamın sınırlarını gerçekten merak ediyorum. Bu enerji steroitlerinden dolayı Luffy' i zorlayacakmış gibi geliyor.

Revillian

Ek olarak Hapçının biridir :D bence bu hapları animede göstermezler çünkü hap alıyor falan çocukları hap almaya teşvik vs vs... çünkü daha Luffy'nin gözünün altını kesmesi,Zeff'in bacağını yemesini göstermediler bunu mu göstericekler...
Onlar daha vahşice gösterirler sorun olmaz bence..

Ben herkes gibi güçsüz olduğunu düşünmüyorum. Haplarının ardına sığınıyorsa madem.. Bu mantıktan Luffy ' de şeytan meyvesinin ardına sığınıyor denebilir. Hap atsın atmasın bir şekilde güçleniyor işte... Ezik bir rakip olmuyacak !

Orda hapı kullanmak bıle zor bi mesele yaşamından gidiyor ve 4 hapı bunyesı kaldırıyor bence bırseyın arkasına felan saklanmıyor adamın gucu bu işte.4 hapı alıpda yaşamının kısalacagını bılmesıne ragmen cesurca amaçları ugruna yıyor.Çok guclu olduguna ınanıyorum Luffy zorluyacak bu adam 4 hapla kalmaz 10 -15 tane goturur :D

senin mantığınla WB'de şeytan meyvesinin ardına sığınıyor değil mi :) yani tüm meyve kullanıcıları aynı şekilde :)

kendine güveniyorsan bir şeylerin ardına sığınmazsın öyle millete laga luga yapmazsın elinde kelepçe sizi ellerim olmadan yenerim havasını atacaksan hapları almadan yapsaydın da bizde deseydik vay be güçlüymüş hakikaten diye...
Yazılanı anlamıyorsun.
Dediğimi ilkokul seviyesinde tekrar anlatayım.
Jones kendi saf gücü dışında hapları kullanıp , hapların ardına sığınıyorsa eğer örnek olarak verdiğim luffy de şeytan meyvesine ardına sığınıyor diyebilirsiniz dedim. Bu cümleden çıkarılacak kesin yargı kurulan mantık sizindir. Yani sizin mantığınıza göre bunlar oluyor. Daha ne kadar açıklayıcı anlatabilirim ki? Benim mantığıma göre öyle değildir. Sizin mantığınızla ilerlersek Jones haplara , Luffy meyveye , Zoro kılıçlara sığınıyor diye sıralayabilirsiniz. Tekrar belirteyim bu düz mantığın başlıca unsurudur. Bu sizin mantığınız benim değil. Bu mantıkla herkes bir şeylerin ardına sığınıyor o zaman. Çok vahim ! Yine örnek olarak verirsek... Luffy g2 kullanarak nasıl hayatını kısaltıyorsa Jones de haplarla aynı şeyi yapıyor işte. İlerleyen manga bölümlerinde görücez bakalım Luffy çok mu kolay yenicek Jones'i yoksa zorlanacak mı?

bende ilk okul seviyesinden inip 0-6 yaş grubuna hitap eder şekilde anlatayım o zaman, Jones'ten gördüğümüz hapların verdiği gücün kendisini çıkarttığı seviyedir yani hapın etkisini gördük Jones'in kendi yarattığı etkiyi değil...

OP'nin ana temalarından birisidir zaten şeytan meyvesi bunun ardına sığınma gibi bir durum şimdiye kadar yoktuda Jones hapı kullandı diyemi ortaya çıktı?
Sizin mantığınıza göre herşey çıkabilir. Hapla yada hapsız güçleniyor işte. Oda'nın teorisine göre bir şekilde güçleneceğinden (karşısına güçlü birisinin çıkması için ) bu güçlenme diye tabir ettiğimiz mevzuda haplar sayesinde oldu. Bu Jonesi sizin tabir ettiğiniz kadar ezik yapmıyor diyorum. Ve benim tahminime göre Luffy kolay yenemez ! Yok ezik o hapların ardına sığınıyor demek bana göre yanlış dedim. Umarım anlatabilmişimdir düşüncemi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık