Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] HBO'nun En İyi Dizileri

En iyisi hangisi ?

• The Sopranos

Kullanılan: 34 24.5%
  • The Wire

Kullanılan: 12 8.6%
  • True Detective

Kullanılan: 26 18.7%
  • Entourage

Kullanılan: 0 0.0%
  • True Blood

Kullanılan: 4 2.9%
  • Oz

Kullanılan: 48 34.5%
  • Boardwalk Empire

Kullanılan: 5 3.6%
  • Band of Brothers

Kullanılan: 15 10.8%
  • Six Feet Under

Kullanılan: 10 7.2%
  • The Pasific

Kullanılan: 1 0.7%
  • Diğer.

Kullanılan: 10 7.2%
  • Rome

Kullanılan: 8 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    139
The wire'a benzer polisiye olduğun usanmıyorum yalnız . Diziyi bitirseydin çok fazla şeyleri ele alıyorlar eğitim sistemi gazetecilik vs. The wire'a direk polisiye dizisi demek biraz kestirip atmak oluyor :)
Nerdeyse 2 sezon izledim ama hep iteleye, iteleye. Biryerde sarıçak, sarıçak derken artık saldım. Seneryo iyi, dizi götü başı dağıtmıyor, işlenilen konular orjin olmasa bile çok iyi işlenmiş, karakterler iyi özellikle İdris elba ateş ediyor. Dizi kaliteliyim diye bağırıyor ama ben izlerken patlıyorum, beni şaşırtmıyor, ileride acaba ne olur dedirtmiyor, izlerken hep ilerde ne olucağını tahmin ediyorum veya dizi bunu sana sunuyor galiba, hatırlayamadım şimdi. Ve bu da beni aşırı sıkıyor.

2. sezon dizi tarihindeki en iyi sezonlardan biridir. Olay örgüsü, diyaloglar, senaryo hepsi harikaydı. 3. sezonda dizinin reytingleri düşünce acele ile final yaptırdılar, sebebi o. Kitabını okuyabilirsin bulabilirsen.
Sanırım sadece sezon 1'i ele alıyor. O yüzden biraz sıkıcı gelebilir gibi hissediyorum ama bilemedim :D

Nerdeyse 2 sezon izledim ama hep iteleye, iteleye. Biryerde sarıçak, sarıçak derken artık saldım. Seneryo iyi, dizi götü başı dağıtmıyor, işlenilen konular orjin olmasa bile çok iyi işlenmiş, karakterler iyi özellikle İdris elba ateş ediyor. Dizi kaliteliyim diye bağırıyor ama ben izlerken patlıyorum, beni şaşırtmıyor, ileride acaba ne olur dedirtmiyor, izlerken hep ilerde ne olucağını tahmin ediyorum veya dizi bunu sana sunuyor galiba, hatırlayamadım şimdi. Ve bu da beni aşırı sıkıyor.
İkinci sezondaki Frank Sobotka olayını tahmin edebildiysen, seni tebrik ederim.

Bir Watchmen hayranı olarak beğenmedim.
Orjin hikayeye göre bakıyorsun sanırım, sağlam fanlar bu yüzden pek sevmemiş. Ben de Watchmen bayılırım dizi de çok hoşuma gitti. Özellikle Vietnam da barda geçen konuşma sahnelerini 3 defa ard arda izledim. Replikleri kim yazdı bilmiyorum ama 3 ayını filan vermiş olmalı bar sahnesi için sadece. İzlerken zevkten 4 köşe oldum, inanılmaz kurgulanmış. Başrol ablamızda mimikleriyle çok güzel oynamış orayı. Beni sadece o bar sahnesi çaldı o yüzden dizi hakkında kötü bişey düşünemem.

Orjin hikayeye göre bakıyorsun sanırım, sağlam fanlar bu yüzden pek sevmemiş. Ben de Watchmen bayılırım dizi de çok hoşuma gitti. Özellikle Vietnam da barda geçen konuşma sahnelerini 3 defa ard arda izledim. Replikleri kim yazdı bilmiyorum ama 3 ayını filan vermiş olmalı bar sahnesi için sadece. İzlerken zevkten 4 köşe oldum, inanılmaz kurgulanmış. Başrol ablamızda mimikleriyle çok güzel oynamış orayı. Beni sadece o bar sahnesi çaldı o yüzden dizi hakkında kötü bişey düşünemem.
Diyaloglar güzeldi, ona ben de bir şey diyemem. Ancak Dr. Manhattan karakterinin orijinal yapısını bozmuşlar. Bu yüzden eksi veriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık