Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Fazla bilgisayar oyunu oynamam ama eğer diyecek olursam God Of War 2 derdim buyuk ihtimalle. O Rodos Heykeli ile mucadelesini nedense cok severim. Tarihsel olarakta cok manidar oldugu da soylenebilir :d

Şuan ki durumunu tek kelime ile özetle ?

İşsizlikten.

Neden ego?
İnsanlığın içerisinde yer alan bir duyguyu yok edebilecek olsaydım; bu ego olurdu. Eminim çok daha pozitif ve her yönüyle çok daha iyi bir yaşam formları olurduk. Böylece dünyada çok daha verimli ve sorunsuz yaşardık. Güzel bir söz vardır; "ne kadar büyük ego, o kadar küçük insan. ne kadar büyük insan, o kadar küçük ego".

Hiç muazzam bir teknoloji ürünü olduğunu düşündün mü? Eğer izlediysen; bir Matrix içerisinde yer aldığını kendini inandırdığın bir an oldu mu?

İnsanlığın içerisinde yer alan bir duyguyu yok edebilecek olsaydım; bu ego olurdu. Eminim çok daha pozitif ve her yönüyle çok daha iyi bir yaşam formları olurduk. Böylece dünyada çok daha verimli ve sorunsuz yaşardık. Güzel bir söz vardır; "ne kadar büyük ego, o kadar küçük insan. ne kadar büyük insan, o kadar küçük ego".

Hiç muazzam bir teknoloji ürünü olduğunu düşündün mü? Eğer izlediysen; bir Matrix içerisinde yer aldığını kendini inandırdığın bir an oldu mu?
Arada matrixi düşünsem de içinde olduğuma hiç ihtimal vermedim.

Bu konuya cevap vermek için mi soru sormak için mi giriyorsun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık