Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hayal Kırıklığı Olan Film/Dizi

abi pb’yi 4 sezon izleyip mr robot’u 2. sezonda nasıl bıraktın :D
Prison Break üçüncü sezonu sevmiştim, o yüzden dördüncü sezona da bir şans verdim. Mr. Robot çok güzel başladı, ama izleyiciyi ters köşeye yatırmak için şizofrenik öğeler kullanılmasını hiç sevmiyorum serilerde. Bu da sürekli hale gelince bıraktım.

Game of thrones 6. sezon sonrası
açıklamaya gerek yok bunu bence tüm dünya olarak aynı fikirdeyiz.

Midsommar: Tuhaf bir filmdi. İskandinavya çıkışlı filmlerde henüz bir standart oturtamadım ya çok hoşuma gidiyorlar yada bu neydi şimdi diye düşünüyorum.

Son Oscar kazananı everywhere'li film. Baya kötü film.

Aklıma bunlar geldi şimdilik.

The Walking Dead. İlk 5 sezon mis gibiyken serinin gereksiz yere uzaması aşırı tat kaçırmıştı.

Birde benim için Breaking Bad var çünkü herkes aşırı övdü dizi izliyorum izliyorum bomboş bölümler çıkıyordu.

The Walking Dead. İlk 5 sezon mis gibiyken serinin gereksiz yere uzaması aşırı tat kaçırmıştı.

Birde benim için Breaking Bad var çünkü herkes aşırı övdü dizi izliyorum izliyorum bomboş bölümler çıkıyordu.

Çizgi romanına göre uzattılar onu. Çizgi romanın dışına çok çıkmaya başladıkları için kötü ilerledi.

doğu.

instada falan hep videolarına denk geliyprdum güzel geliyordu ama dizisi tıraş. komedi dizilerinde konsept bölümleri severim bütün bölümün bir yerde akması bir yerde bi olayda akmasını ama bunda hep parça parça skeç gibi. hiçbir olay örgüsü neden sonuç sıfır.

diziler:
rings of power
wheel of time
foundation
witcher
expanse
snowpiercer(dizi)
money heist

film olarak
matrix 4
xmen dp, nm
suicide squad,
3-4 yıldır çıkan süperkahraman filmlerinin hepsi desek yanlış olmaz.

• Like
Tepkiler: Vvv

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık