Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 875 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hasır şapka tayfasinın yonkou ile olan güç farki

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Ulkiora tarafından 7 Ağu 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce bu hedeflere en uzak kim?

1. Luffy

2. Zoro

3. Sanji

4. Jinbei

5. Usopp

6. Brook

7. Nami

8. Robin

9. Chopper

10. Franky

Birden fazla oya izin veriliyor.
Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. FEPE Üye

FEPE (Üye)
    Mesaj Sayısı 23
    Üyelik Tarihi27 Tem 2017
    Nami, Sanji, Usopp, Robin acilen gelişmeleri lazım.

2. sauron Marshall D. Teach

sauron (Marshall D. Teach)
    Mesaj Sayısı 511
    Üyelik Tarihi25 Nis 2015
    Daha var ancak 2 yıl aradan sonra bir yonkou 2. adamı gücüne geldi, olması gerektiği gibi. Wano'da belki Kaido'nun sağ kolunu indirir, sonrasında yonkou gelir.

3. Mesaj Sayısı 10
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Chopper ve Franky çok çok severim ikisini de ama savaşta estetik durmuyorlar şaşırtacak stilleri yok diye biraz haksızlık ediyorum nami demedim çünkü yonkuo arca geldiysek o zeusu alacağına inandım ve kitlendim robin brook zora girse uyanış vs gelir yine kurtulurlar ve göze batmaz sanji o gözlem hakisi ile helal dedirtti luffy needs power

4. Sphynxinator (Üye)
    Mesaj Sayısı 226
    Üyelik Tarihi3 Haz 2017
    Sanji güçlü ama olması gerektiği yere göre değil. Usopp acilen birşeyler yapması lazım :/ Namide en azından kendini koruyabilse hoş olucak

5. Nico Robin Ameonna

Nico Robin (Ameonna)
    Mesaj Sayısı 456
    Üyelik Tarihi6 Tem 2009
    Tüm tayfaya inancım olsa da Franky kendini daha ne kadar geliştirebilir bilmiyorum. Sürekli bir yerlerine silah ekleyerek ne kadar güçlenebilir? Haki açsa faydası olur ama bunun bile büyük bir güç atlamasına neden olacağını sanmıyorum.
    Nami'nin de durumu çok iyi gözükmüyor. Yıldırım yağdırarak nereye kadar ilerleyebilir?

6. Ulkiora Üye

Ulkiora (Üye)
    Mesaj Sayısı 192
    Üyelik Tarihi28 Eki 2015
    Bence Franky kollarını kairoseki ile yapsa düşündüğüm seviyeye çıkar. Nami ise bir kaç cp9 un kullandığı teknik( adını hatirlayamadim) öğrenirse baya yeterli olur bence. Sanji'de ise şu anki seviyesi ile düşündüğümde anca goro goro no mi yemesi lazim komutan seviyesine ulaşması için.

7. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 1,370
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Hepsi o seviyelere şuanlık uzak,ne Luffy Big Mom karşısında durabilir,ne Zoro Katakuri karşısında diğerlerini saymıyorum bile...

Son düzenleme: 13 Ağu 2017 21:14
  8. Ulkiora Üye

Ulkiora (Üye)
    Mesaj Sayısı 192
    Üyelik Tarihi28 Eki 2015
    Zaten uzaklar ama en uzak kim? Onu soruyorum. :sapkali:

9. killz0ne Cizreli_73

killz0ne (Cizreli_73)
    Mesaj Sayısı 4,926
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Sanji hep dolaylı yollardan güçlü olduğu söylendi kendini göstermesi lazım.

10. Mesaj Sayısı 33
    Üyelik Tarihi20 Eki 2016
    Bence arasında en az fark olan jimbei en fazla olduğunu düşündüğüm ise franky,franky 4. Komutanı nasıl alabilir ?:bilmem:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık