Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hasır Şapka Korsanları'nın Kendini En Çok Geliştirmesi Gereken Üyesi

Sizce bu hedeflere en uzak kim?

• Kullanılan toplam oy
    70
Olası bir vs. de hiçbiri alamaz karşılaştırıldıklarını ama vs. olarak bakmayın demişsin. Niyeyse belirtmek istedim yine de :D
Smoothie'nin bir şeyini göremedik maalesef, Snack'in de. Bizim tayfa bayağı güçsüz. Luffy'nin insanları etkileme olayı iyi oldu yoksa böcek gibi ezileceklerdi Yeni Dünya'da. Cevabım: Nami.
Dipnot: Şu an muhtemelen Jinbei ikinci en güçlü eğer ödül olarak bakarsak. Tam emin olmamakla beraber bunu belirtmek istedim.

Uzak mesafede dövüşmeli Usopp, sniper çünkü.
Ama düşmanlar, ki gittikçe daha güçlü rakipler karşılarına gelecek: 'Aaa abi sen snipersın ben sana yanaşmayayım, uzaklaşayım sen beni vur.' demeyecek. Şimdiye kadar ya tekli dövüşmedi ya da rakipleri bir şekilde ona denk oldu, o da onları trolledi.

Muhatap oldukları kişilere bakarsak en çok Luffy'nin gelişmesi lazım. Zoro ve Sanji komutanlarla uğraşacakken Luffy direkt imparatorun kendisiyle uğraşmak zorunda. Fakat tayfa-Luffy farkı o kadar çok olamayacağı için başlangıçta imparatora 2-3 kişi dalacaklar işte.

Bu kıyaslamaları baz alacak olursam Zoro hariç hepsi diyorum.
Özellikle Sanji ve Franky.
Ankette Franky yok.

Bu kıyaslamaları baz alacak olursam Zoro hariç hepsi diyorum.
Özellikle Sanji ve Franky.
Ankette Franky yok.
Zoro'nun yeri hep ayrı. :a:

Sanji ve Chopper. Onlar da adamakıllı dövüşe girmediler, kendilerini kanıtlama fırsatları olmadı daha. Yoksa onların da gayet yerindedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık