Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Logia açığı var ve bunu Caesar'ın doldurmasını isterim. Bana kalırsa tayfada her ırktan biri olmalı. Bu yüzden de Jinbei ve Carrot'un gelmesini istiyorum. Ki Jinbei gelecek gibi duruyor, dümenci lazım.

bence oda ters köşe yapıcak tayfaya hem jınbeı hem caesar gelicek hatta wano arcından sonra caesarın vegapunklı bi arcta acılı ezilmiş geçmişini bile görürüz güzel salladim kendimi tebrik ediyorum

Jinbei çok net gelicek tayfaya. Tayfada dümenci yok. Düşüncelerime göre CC veya Bellamy tayfaya gelmez.

Zoro- Kılıç ustası ve Luffy'nin sağ kolu. Bir bakıma koruma. Eğer ki Zoro olmasaydı Bellamy gelebilirdi. Yeri doldurulabilecek tek kişi olabilirdi eğer ki birbirlerine bu kadar saygılı olmasalardı.

Usopp-Keskin nişancı. Etrafı gözetlemek için çok iyi bir seçim yaptı Oda bence. Ben Usopp un tamamen gereksiz olduğunu düşünmemekle birlikte gelecekte işe yarayacağını düşünüyorum.

Nami- Rotacı. Namisiz yön bulmaları imkansız gibi gözüküyor.

Sanji-Aşçı. Sanji olmayınca neler çektiklerini görüyoruz :D

Robin-Arkeolog ki One piece için gerekli olucak
Chopper-Doktor. Büyük ihtimalle birisi ölmüştü şimdiye Choppersız :)

Brook-Müzisyen ki Luffy özellikle bir müzisyen istiyordu sürekli ilk bölümleri hatırlarsanız.

Franky- Marangoz. Gerekliliğini söylemekte ihtiyaç yok zaten.

Belki bir ihtimalle CC gelir ekstra olarak ancak ne katkısı olabileceğini bilmiyorum. Bellamy ittifaka katılır yeni tayfa kurarak. Law ise bir rakip ve bir dost olmaktan öteye geçemez. Ne kadar güçlü olursa olsun Oda Law u tayfaya katmaz.

Oda tayfaya birilerini alırken harbiden de ezilmiş insanları alıyor. Bu ezilmiş insanlar da genelde hep şerefli haysiyetli kişiler. Bu yüzden CC ye ihtimal vermiyorum.
Zoro ve Sanji konusuna katılmıyorum. Bir tayfada en büyük önem taşıyan şey savaş güçü. Bellamy kim luffy den tek yiyen sınırı kapasitesi
belli biri. Sanji Zoro Luffy bu ücü bu iki yılda op evreninde belki hiç kimsenin kazanamicagı kadar güçlendi potansiyelleri belli degil.
Eger bu ikisi olmasaydı tayfada luffy tek kişilik bir savaş güçüyle
ancak alabastaya kadar gelirdi. Orda da luffy hariç tüm tayfa pert olurdu.

Jimbei zaten tayfada.Başkasına gerek de yok.Ha usop ve brook gidecek ise 2 kişilik yer açığına bişiler düşünülür :D

Zoro ve Sanji konusuna katılmıyorum. Bir tayfada en büyük önem taşıyan şey savaş güçü. Bellamy kim luffy den tek yiyen sınırı kapasitesi
belli biri. Sanji Zoro Luffy bu ücü bu iki yılda op evreninde belki hiç kimsenin kazanamicagı kadar güçlendi potansiyelleri belli degil.
Eger bu ikisi olmasaydı tayfada luffy tek kişilik bir savaş güçüyle
ancak alabastaya kadar gelirdi. Orda da luffy hariç tüm tayfa pert olurdu.
Aykırı bir şey demedim zaten ben de ancak güç konusunda bence çok daha güçlenebilirlerdi 2 yıl içinde

Robinin ya da diğer karakterlerin pat diye yer doldurmak için çıktığını söylemek saçmalık tamamen.

Böylesine uzun süren bir kurguda eğer sürekli ön planda duracağı kesin olan karakterler önceden planlanmazsa o kurgu %80 90 ... sarar. Tayfanın her bir üyesi özel kurgulanmış büyük ihtimal. Belki NW de tayfaya katılacak olanlar daha yüzeysel olabilir. Çünkü tayfaya gelseler bile çok göz önünde olmayacaklar artık. Sona geliyor yavaş yavaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık