Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece - Hasır Şapka ve Roger'ın Meyvesi

• Konbuyu başlatan OnePıece3D2Y
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnePıece3D2Y

Merhaba Arkadaşlar bana göre olabilecek teori;

1- Bildiğiniz Monkey.d.Luffy hasır şapka diye geçiyor büyük bir ihtimal Hasır şapkasının kendisi One pıece olabilir.

Gol.d.Roger Hasır şapka taktığını hatırlıyorsunuz Hasır şapkanın iç tarafını hep karanlık gösteriyor dikkat ederseniz

berki orda harita vardır. One pıece hazinesi hep berki luffy yanında zaten dikkat ederseniz şapka sahipleri potansiyel

sahipleri kişiler Krallar hakisini kullanan kişilerden seçildi(Shanks,Gold.d Roger,Luffy) veya Hasır şapka Antik

silahlardan biridir.(Balık adam arcındaki kız Antik silahtı neden olmasın?) Eşyalarda Antik silah olabilir.Büyük

ihtimal bunu keşfeden Robin anlıcak.One pıece hazinesi Şapkanın kendisi diye düşünüyorum.

2- Gol.d.Roger bence Şeytan meyvesi kullanıcısı diye düşünüyorum o kadar gezmiş Korsanlar kralı olmuş kesin

kesin yemiştir diye düşünüyorum.Öldüğü görmemize rağmen bence ölmedi şeytan meyvesinin özeliiği kendinden

bir tane daha yapmak olabilir.(Doflamingo yeteneği sayesinde iple ördüğünü unutmamak lazım) Gold Roger ölmedi

One pıece bulunan yerin yanında bekliyor veya Gizleniyor birinin korsanlar kralı olmasını bekliyordur.
Okuduğunuz için Teşekkürler....

1. teori güzel ama olabiletesi yok bence illaki görürdü Luffy olsaydı.
2. teoriyi sevdim Roger kendinden bitane daha yapmış ve Raftelde gelecek kişiyi bekliyor güzel olurdu.

Hadi birisi K.K oldu ama Roger 150 yaşına geldi ne işe yarayacak. Böyle plan mı olur. Shanks desen şapkayı küçük bir çocuğa verdi. Lufy korsan olma hayalini bıraksa ya da ölse tüm plan gitmişti. Gücü ve sağlığı yerinde olsa zaten kendi ne yapacaksa onun için uğraşırdı.

Hadi birisi K.K oldu ama Roger 150 yaşına geldi ne işe yarayacak. Böyle plan mı olur. Shanks desen şapkayı küçük bir çocuğa verdi. Lufy korsan olma hayalini bıraksa ya da ölse tüm plan gitmişti. Gücü ve sağlığı yerinde olsa zaten kendi ne yapacaksa onun için uğraşırdı.
İlla güçlü olup savaşmasına gerek yok gelsin Luffy ile sohbet falan etsin güzel olurdu yani.

Roger'ın kellesini aldılar ve öldü. Tartışacak bir şey olduğunu zannetmiyorum.

* ''Slice'' kesmek demek.

Yanlış hatırlamıyorsam "Ben ölmeyeceğim ortak." diye bi replik geçiyordu.Hayallerini kastederek kuruyor bu cümleyi.Kendisi öldü yani bitiremediği işi Luffy gerçekleştirecek.

Bu teori değil de komple "bence"ye dayalı sallamasyon olmuş. Teori dayanak, gerekçe gösterilerek olur.

Öyle bir şey imkansız. Şapkada gizli bir harita olsa dahi Luffynin o haritayı kullancağını düşünmek aşırı saçma zira gösterilmiş bir yere gitmek istese gider Rayleighden öğrenirdi Usoppa tepki vermezdi. Adam macera yaşamak istiyor. Bu tam bir teori bile değil konu açmış olmak için mi açtın anlamadım ve niye kalın ve eğik yazma gereği duydun kopyala yapıştır falan mı yaptın?

Şapka'nın kendisi şifre olabilir.Şapka şeklinde bi oyuk vardir yerleştirince Rafteldeki kapılar açılıyor filan.Antik Krallık döneminden Roger'a miras kalmıştır.Hasır şapka anahtar yani.Böyle sallayabilirdin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık