Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangisine Katılırdınız?

Hangisine katılmak isterdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Eğitim almak, güçlenmek gibi bir amaç yoksa Mihawk'ın yanına gitmek anlamsız. Çok sıkıcı olur.
Denizcilere katılırsam, iki güne kalmaz kovulurum herhalde. En iyi ihtimalle G5'e yollarlar beni.
Devrimciler çok ilgimi çekse de, fazla zahmetli olur gibi. Kurallar, görevler, gizlilik vs. Muhtemelen bulaşmazdım ama belli de olmaz.
En yakın hissettiğim yonkou seçeneği. Shanks'ın ya da Teach'in tayfasına katılırdım.

Yok be olgun kadın Shakky. Başka memleketten bir dost gibi, beklenti az ama karşılaştığı anda samimiyet yeşerir ortalık. :) Tek sıkıntı Rayleigh'in beni satışa çıkarma riski. :)
Ben onu bunu bilmem, bunun olgunlukla alakası yok. Seven insan merak eder, o da tasalanıyordur, içi içini yiyordur. Baksana iyice sigaraya abanmış, temizliğe vurmuş, ne zaman görsem bar temizliyordu.
Rayleighim, kendini satar, adam satmaz ama.:D

Ben onu bunu bilmem, bunun olgunlukla alakası yok. Seven insan merak eder, o da tasalanıyordur, içi içini yiyordur. Baksana iyice sigaraya abanmış, temizliğe vurmuş, ne zaman görsem bar temizliyordu.
Rayleighim, kendini satar, adam satmaz ama.:D
Ahahahahaha en güzel Shakky yorumu olabilir. :)
Rayleigh'e gelince; anlaşma usulü yahu, beni verip paraları görüp kurtaracak. Biz de kutsal ineklerin paralarıyla çiköfte partileri düzenleriz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık