Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Operatör?

Hangisi?

• Turkcell

Kullanılan: 4 22.2%
  • Vodafone

Kullanılan: 7 38.9%
  • Türk Telekom

Kullanılan: 5 27.8%
  • Diğer (Adettendir)

Kullanılan: 2 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    18
Turkcell - Vodafone - Telekom

Saygıdeğer korsanfan ahalisine hayırlı akşamlar
Hepimizin illa ki malum şu üç operatörü de kullanmışlığı vardır.
Kabaca:
Turkcell pahalı
Vodafone çekmiyor
Telekom da saman altından iyi sömürüyor

Hâlâ bu muhabbetin dönüyor olması da trajikomiktir ama maalesef işte her biri vatandaşı bir şekilde sömürdüğü için vatandaşta kendine uygun olanı seçmeye çalışıyor.

-Hangi operatörü kullanıyorsunuz, neden?
-Numaranızı taşıyacak olsanız hangisine taşırsınız, neden?
-Objektif olarak; kullanıcısı olduğunuz veyahut kullanıcısı olmadığınız operatör için görüşleriniz ve tavsiyeniz nedir?

Faturalı hat kullanıcıları için; faturanız ne kadar (yani kullandığınız kampanya özellikleri ve ücreti tatminkâr mı)?
Faturasız hat kullanıpta, faturalı hattan bu kadar randıman alamadım diyen var mı?

Son olarak hangi şehirde ikamet ediyorsunuz ve operatörün çekim kuvveti nasıl?

Ahaliye yardımları için şimdiden teşekkürler.

25 Tl 3Gb 1000Sms 500Dk yetiyor bana. Turkcell çekme bakımından diğerlerini 3 katlar zaten Turk Telekom diğer seçeneği ile eşit kalitede..

Türk Telekom için Tivibu kampanyası vardı aylık 1 TL tivibu ama hat almak zorunlu.Kardeşime en ucuzundan hat aldık Tivibu'yu aldık evde kuruyoruz.Mesajla onaylayarak kuruluyordu galiba uydu alıcı.Tak kurunca çalışmıyor yani.O mesajla onaylama bize 40 TL'ye mal oldu. :/

Türkcell'i 10-15 yıl falan önce ilk telefon aldığımda kullanmıştım. Birkaç sene sonra aldığım paket ve verdiğim para kıyası yaptığımda bariz şekilde kazık yediğimi görünce Avea'ya (Türk Telekom) geçtim. O günden beri de Türk Telekom'dayım. Çekmiyor diyenler nerede yaşıyor bilmiyorum ama ben en az 7-8 ilde çeşitli ilçe ve köylerde test etme imkanı buldum. 10 yıl önce evet köylerde çekmiyordu ama son yıllarda hiç çekmeme problemi yaşamadım. "Türk Telekom çekmiyor" klişesi artık "nerede o eski bayramlar" tadı vermeye başladı. Benim gördüğüm kadarıyla hem paket içerikleri hem ücret hem de çekim kalitesi olarak en ideal hat Türk Telekom.
Vodafone içinse kısaca bir anımı yazayım. Yaklaşık 3 sene önce 1 günlüğüne kullandığım bir hattır. Bana hat değiştirmem için kampanya sunmuşlardı. Hat değiştirdikten sonra ise vadetikleri çoğu avantajın bir ton şarta bağlı olduğunu öğrendim. Müşteri hizmetlerine ulaşmam da yaklaşık 45 dk falan sürmüştü. Böylece aynı gün hattımı yeniden kapatıp Türk Telekom'a dönmüştüm.

Türk Telekom > Türkcell > Vodafone

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık