Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

• Kullanılan toplam oy
    67
Reenkarnasyon muhabbetinden tiksinirim, konuyu hangisinin görünüşü ve gücünde olmak isterdiniz olarak alıyorum. Güç hepsinde varken insansı bir görünüşe sahip olan Roger ve Ryuma ön plana çıkıyor. JB'yi bilmiyoruz, Oden'i ise hiç saymıyorum hem güçten kaybediyor hem de o mallık bulaşır falan Allah korusun. Roger hasta erken göçtü reis, Ryuma herhalde eceliyle ölmüştür diye düşünüp ona oy attım.

Ayrıca Luffy herhangi birinin reenkarnasyonu çıkarsa Oda'ya kafam girsin.

Reenkarnasyon muhabbetinden tiksinirim, konuyu hangisinin görünüşü ve gücünde olmak isterdiniz olarak alıyorum. Güç hepsinde varken insansı bir görünüşe sahip olan Roger ve Ryuma ön plana çıkıyor. JB'yi bilmiyoruz, Oden'i ise hiç saymıyorum hem güçten kaybediyor hem de o mallık bulaşır falan Allah korusun. Roger hasta erken göçtü reis, Ryuma herhalde eceliyle ölmüştür diye düşünüp ona oy attım.

Ayrıca Luffy herhangi birinin reenkarnasyonu çıkarsa Oda'ya kafam girsin.
Ryuuma, Roger gibi hastalıktan ölüyor. Galiba 47 yaşında ölüyordu.

Yine algıya oynuyor bazıları.:D Reenkarnasyon olayı çıksa bile Luffy'nin orjinalliğine halel getirmez. Hikayeyi klişeleştirir. Çünkü Luffy karakterini biz Luffy ile öğrendik sevdik. Oda eskiden de yaşadı ismi Joy Boy idi derse güzel yapmaz ama Luffy karakterine eksilteceği bir durum yoktur.
Hasan ne olursa olsun senin gözünde eksilmez onu biliyoruz zaten mesela ne olursa gözünde eksilir söyle bi var mı öyle bir şey ya xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık