Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Hangi Damat Adayı?

Damat olarak Kimi seçerdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    48
Evet sevgili forum herkese selamlar. Resimleri alakasız koydum süs olsun diye. Oy değiştirme yok ona göre iyi düşünün :D

Şimdi Siz One Piece evreninde yaşayan bir Kral.

ya da bir Kraliçesiniz.

Ve çok güzel, tek çocuk olan, çok sevdiğiniz bir kızınız var. kızınız artık evlenme çağına gelmiş ve evlenmek istiyor. Siz de uygun görmüşsünüz.

3 tane de damat adayınız var;

Biricik ve tek kızınızı Bu 3'lü den birine vereceksiniz. Biricik güzel kızınızın mutluluğu sizin için çok önemli. Kimi seçerdiniz? :D

Seçtiğimiz aday ve kızımız arasında karşılıklı sevgi olacağını varsayarsak Zoro en mantıklı seçim olur sanırım. Ondan sonra da Luffy gelir. Sanji'ye ise araba bile emanet edilmez :D

Tabii ki de Luffy. Hepsi de ortalamanın altında bir damat adayı ama kötünün iyisi Luffy :D

Sanji ayran gönüllü. Kızı aldatma ihtimali her zaman mevcut.

Zoro içkici. İlerde kıza şiddet uygulayabilir. Bir de bazen kızı kaybedebilir ya da kızı terketme ihtimali bile var.

Luffy evlilikle çok bağlantılı değil ama en azından seni tuttu mu, ölene kadar bırakmaz. Kızın biraz kendini Luffy'ye sevdirmesi lazım sadece. Ondan sonra ölene kadar Luffy korumasında hayatını devam eder. Ayrıca Luffy gezmeyi seven bir tip. Kızların arayıp da bulamadığı cinsten bir aday. :D

Hiçbiri. Luffy ve Zoro evliliği umursamıyor, Sanji desen evlense bile yine de başkalarına sarkıntılık yapar. Üçü de işe yaramaz. :(

Orada kızıma gözü gibi bakacak tek kişi Sanji olurdu.

Luffy fazla et yemekten kızı gut hastası eder, Zoro ise bir gün evden bir çıkar bir daha üç ay evin yolunu bulamaz.

Ama Sanji öyle mi? Pudding'e karşı nasıldı bu oğlan? :utan:

Şimdi biri alkolik, biri sapık, diğeri ahmak. Sapığı aklımdan bir an dahi geçirmedim. Ahmak olana da güvenemiyorum, istemeyerek de olsa sürüsüne bereket sorun çıkarıp kızımın başını dolayısıyla benim başımı ağrıtır. Alkolik olan sürekli içiyor ama sarhoş olup kendinden geçtiğini görmedim yine de sake diye tutturup malı mülkü satar diye korkuyorum, hiçbirine vermem ama illa birine gidecekse Zoro olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık