Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Şeytan Meyvelerini Yemek İsterdiniz?

Suke suke no mi yi isterdim küçüklükten beri. :/ Yani daha doğrusu görünmez olmayı küçüklükten beri isterdim :/ Ben Sanji'nin yerinde olacaadım Suke suke alırdım o meyveyi Absalom'un elinden :/

Yok be sapıklık için değil.Arada öyle amaçlar için de kullanırdım yalan yok şimdi :D

Tahmin etmek zor. :/ Dof'un ki olmaz herhalde.Onu cazip kılan Doffy :/
Aynen Dof'un meyve çöp işime yaramaz. Beyin kontrolü falan hacı yada cisimlerim kontrolü. 1 günde dünya nüfusunun %90'ını ortadan kaldırırdım.

Aynen Dof'un meyve çöp işime yaramaz. Beyin kontrolü falan hacı yada cisimlerim kontrolü. 1 günde dünya nüfusunun %90'ını ortadan kaldırırdım.
Sen reelde de kötüymüşsün Selim :D Ben seni sadece mangalarda şöyle kötüler olsun böyle kötülükler yapılsın diyenlerden sanırdım :/

Sen reelde de kötüymüşsün Selim :D Ben seni sadece mangalarda şöyle kötüler olsun böyle kötülükler yapılsın diyenlerden sanırdım :/
Yuh ne yaptın beni, gerçekte niye dünyayı yok edeyim, mangayı kastettim; orada önce yok edip sonra kurtarıcı rolüyle ortaya çıkardım. Gerçek hayatta kimseye zararım olmaz; dünyayı gezer, harem kurar yaşardım.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık