Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haku vs Genin Neji

Sizce Savaşı Kim Kazanır?

• Haku Kazanır

Kullanılan: 31 44.9%
  • Genin Neji Kazanır

Kullanılan: 33 47.8%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 7.2%
  • İkisi de ölür.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    69
Hakkında söylenenler ve edo göstergelerine bakarsak net şekilde Haku diyorum. Hatta Kimimaro'ya kadar da yol verebilirim.

Zabuza bu oğlanın kendisinden ve part 1'deki Kakashi'den güçlü olduğunu söylüyor.

Bu başta içi boş gibi gelebilir, ama kendini kontrol edemeyen Edo Haku Gai ve Lee'nin saldırısını durduruyor. Üstüne bir çok chuunin ve jonin korkarak bahsediyor Haku'dan, ki hakkını da veriyor.

Biz Haku'yu hiç saldırgan biçimde görmedik, hep bir merhametli, hep bir kendini tutmuş olarak gördük.

Sasuke'ye hız ve taijutsuda yenildikten sonra, biraz ciddileşince Naruto ve Sasuke'ye cehennemi yaşattı Kyuubi mod açmak durumunda kaldılar, ki bayağı silüeti filan gözüktü Kyuubi'nin Neji'deki gibi değil.

Haku kolay zorluk.
@Aiden

Bakış açısı ve argüman, mangadan sahnelerle yapılan bir yoruma "Neji rahat alır" lafı harbi küfür gibi geldi ahaha. :D

Tamam len :d

Haku alır. Lakin Haku'ya Kimimaro karşısında 0 şans veriyorum. Sen bu vs'ye şans verirsen Hakuya, ben de Neji'ye veririm. Doğal değil mi? :d
Deidara ve Sasori'yi yere kapaklatan Sai hızıyla baş edemiyordu Haku'nun savaş arcında. Bu olay hemen öncesinde yaşanıyor Deidara ve Sasori ile karşılaşmadan.

Aynı Haku için Zabuza part1 Kakashi'ye "Senden de benden de güçlü o çocuk." diyor.

Burada Gai ve Lee'nin Konoha Senpuu'sunu koluyla durduruyor, hasar almıyor.

Yani, ikisi de yüksek jonin potasında Haku da, Kimi de.

Deidara ve Sasori'yi yere kapaklatan Sai hızıyla baş edemiyordu Haku'nun savaş arcında. Bu olay hemen öncesinde yaşanıyor Deidara ve Sasori ile karşılaşmadan.

Aynı Haku için Zabuza part1 Kakashi'ye "Senden de benden de güçlü o çocuk." diyor.

Burada Gai ve Lee'nin Konoha Senpuu'sunu koluyla durduruyor, hasar almıyor.

Yani, ikisi de yüksek jonin potasında Haku da, Kimi de.
Kimimaro'nun Gaara vs'ye bak. Ayrıca hasta olarak yaptığını düşün. Haku'nun o Gaara savunmasını geçmesini düşünüyor musun?

Jonin demissin. O Zabuza bi Naruto ve Sasuke ile klonu baş edemiyor. Narutonun klonu kage falan alıyor. Zabuza da Haku da şişirilmiş lakin normal. Seri başı olduğu için diyelim.

Gai'nin Konoha senpusunu gören adam karşılar zaten. Jiraiya < Haku mu? Jiraiya karsilayamadi mesela. :/ :d problem görmek de. Gainin her harekeri ekstrem değil hacı

Kimimaro'nun Gaara vs'ye bak. Ayrıca hasta olarak yaptığını düşün. Haku'nun o Gaara savunmasını geçmesini düşünüyor musun?

Jonin demissin. O Zabuza bi Naruto ve Sasuke ile klonu baş edemiyor. Narutonun klonu kage falan alıyor. Zabuza da Haku da şişirilmiş lakin normal. Seri başı olduğu için diyelim.

Gai'nin Konoha senpusunu gören adam karşılar zaten. Jiraiya < Haku mu? Jiraiya karsilayamadi mesela. :/ :d problem görmek de. Gainin her harekeri ekstrem değil hacı
Bak ikinci satırda dediğinin cevabını ilk mesajda fazlasıyla vermeme rağmen yine aynısını söylemişsin.

Jiraiya örneğine diyecek hiçbir şey yok.

Neyse daha önce de dediğim gibi kendi dediğin dışında kimsenin söylediğini önemsemiyorsun. En azından bana böyle.

Neji Kaiten ile ile büyük avantaja sahip Haku karşısında. En iyi ihtimal ile dayanıklılık savaşı ile alabilir Haku, yoksa Neji için kolay olur.

Hakunun ayna tekniği şaşırtma üzerine kurulu nejinin byakuganı var anlamı kalmıyor o tekniğin. Naruto hakuyu kyubi chakra formuna geçince dövmeye başlamıştı, neji ise başa baş dövüşmüştü narutonun bu formuna karşı. Bu yüzden neji dedim.

Neji için Konohada'ki en güçlü Genin olduğu söylenmişti, boşuna söylenmiş bir laf olamaz bu. Haku'yu alacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık