Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Haku vs Genin Neji

Sizce Savaşı Kim Kazanır?

• Haku Kazanır

Kullanılan: 31 44.9%
  • Genin Neji Kazanır

Kullanılan: 33 47.8%
  • Kararsızım

Kullanılan: 5 7.2%
  • İkisi de ölür.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    69
Part birin Kakashisini, Sasukesini, Narutosunu görmemişiz gibi. :D Gerçi ikinci partta da Kakashi nerfliydi. Tek jutsuya çakrası bitiyodu adamın. Neji ilk seride net olarak diğer geninlerin önündeydi. Byakugan'ı da unutmamak gerek.
Neji tabii ki seri başı Sasuke ve Naruto'dan üstündü. Ancak Haku için Zabuza, "Benden, hatta senden bile(Kakashi'ye diyor.) güçlü." dedi. Hızı için ışık hızı benzetmesi yapıldı mangaka tarafından.

Neji'nin savaştaki tek avantajı byakugan ile aynalardan geçerken Haku'yu görebilmesi olacak. Ve kaiten ile iğneleri karşılayabilir. Bunun dışında Neji'nin "net" bir üstünlüğü yok.

Kim kazanırsa kazansın tek atar çift atar durumları olacağını düşünmüyorum.

Haku seri sonu Nejiyide yener.
Neji'nin avantajı güçlü savunması, Haku'nun avantajı aynalar arası hızı.
Nejinin bütün bir tekniği tamamlama şartı var 64 vuruşlu bir şeydi galiba, Haku ise saldırı anlamında zayıf.

Nejinin avantajı byakugan ile saldırının nereden geldiğini görüp şu dönen çakra şeysini yapması olur. Ancak Haku aynaları arasında ilerlerken vuramayacağı kadar hızlı. Vursa bile bütün çakra noktalarına vurmasını sağlayan tekniği yapacak kadar vakti ya da fırsatıda olmayacaktır.

Bunlar yüzünden iş muhtemelen çakra miktarına gelecketir. Eğer Haku Nejinin çakrayı bitirirse yener ki zaten bu yüzden yeneceğini düşünüyorum. Ama Nejinin çakrası Hakuyu yorana kadar yeterse o zaman Nejinin alma ihtimali var. Mesela Nejinin çakrasını eğip bükmesinden dolayı -şu örümcek gibi elemandan karşı bütün vücudundan iğne gibi çakra çıkartıp kaçmıştı- Haku'nun aynalarını kırabileceğini düşünüyorum ama o fırsatı Haku vermez/vermemeli.

Neji'nin rahat alacağı bir karşılaşma olur. Seri başında Sasuke'nin katonunu yemiş, Neji'nin hızına mı ayak uyduracak?

Hakkında söylenenler ve edo göstergelerine bakarsak net şekilde Haku diyorum. Hatta Kimimaro'ya kadar da yol verebilirim.

Zabuza bu oğlanın kendisinden ve part 1'deki Kakashi'den güçlü olduğunu söylüyor.

Bu başta içi boş gibi gelebilir, ama kendini kontrol edemeyen Edo Haku Gai ve Lee'nin saldırısını durduruyor. Üstüne bir çok chuunin ve jonin korkarak bahsediyor Haku'dan, ki hakkını da veriyor.

Biz Haku'yu hiç saldırgan biçimde görmedik, hep bir merhametli, hep bir kendini tutmuş olarak gördük.

Sasuke'ye hız ve taijutsuda yenildikten sonra, biraz ciddileşince Naruto ve Sasuke'ye cehennemi yaşattı Kyuubi mod açmak durumunda kaldılar, ki bayağı silüeti filan gözüktü Kyuubi'nin Neji'deki gibi değil.

Haku kolay zorluk.

Hakkında söylenenler ve edo göstergelerine bakarsak net şekilde Haku diyorum. Hatta Kimimaro'ya kadar da yol verebilirim.

Zabuza bu oğlanın kendisinden ve part 1'deki Kakashi'den güçlü olduğunu söylüyor.

Bu başta içi boş gibi gelebilir, ama kendini kontrol edemeyen Edo Haku Gai ve Lee'nin saldırısını durduruyor. Üstüne bir çok chuunin ve jonin korkarak bahsediyor Haku'dan, ki hakkını da veriyor.

Biz Haku'yu hiç saldırgan biçimde görmedik, hep bir merhametli, hep bir kendini tutmuş olarak gördük.

Sasuke'ye hız ve taijutsuda yenildikten sonra, biraz ciddileşince Naruto ve Sasuke'ye cehennemi yaşattı Kyuubi mod açmak durumunda kaldılar, ki bayağı silüeti filan gözüktü Kyuubi'nin Neji'deki gibi değil.

Haku kolay zorluk.
Neji rahat alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık