Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
teach duruyor ama ? :D
digerlerinin üzerinde durmaktaki vurgum orda kk olmak;) yoksa sen teachmi kk olcak sanıyorsun:D sana kalsa yaparsın ama allahtan e. oda luffyi yapmaya karar vermiş :) artı cagdasın teorisini paylasıyorum bende...teach yerine gercek bir d.yle teachten sonra bir vs olabilir ki olsa süperde olur...ekstra bir güclü karakter daha görmüş oluruz;)

ben bb yi beklemiyorum açıkçası,başka bir D. ile olacağını düşünüyorum(düşmanı hazineye bağlı ...hükümeti yıkacak bir şey ise dragon olmasını isterim,baba ,oğulun vs si süper birşey olur.eğer hazine farklı birşey ise dragon olma ihtimali az ...kendi fikrim bu açıkçası)

ben hakiyle ilgili bişey sorcam haki insanı yoruyo mu yani illaki yoruyodur ama bitkin düşürmesi, yaşam kısaltması falan var mı? şu rayleigh-san'ın olduğu bölümleri izliyodum da orda "ben çok haki kullandım dışardakileri size bırakıom" diodu luffy-law-kid'e. halbuki 2 defa tek kişiyi (disco-san ve prenses shirla gibi bişeydi) bi de salondaki görevlileri bayılttıydı bi de 3 tane köle tasması koparttı yani bu kadar mı? yoksa aktif olarak kullanılan hakiler mi bu kadar yoruyo?(kilit açma-bayıltma)

ben hakiyle ilgili bişey sorcam haki insanı yoruyo mu yani illaki yoruyodur ama bitkin düşürmesi, yaşam kısaltması falan var mı? şu rayleigh-san'ın olduğu bölümleri izliyodum da orda "ben çok haki kullandım dışardakileri size bırakıom" diodu luffy-law-kid'e. halbuki 2 defa tek kişiyi (disco-san ve prenses shirla gibi bişeydi) bi de salondaki görevlileri bayılttıydı bi de 3 tane köle tasması koparttı yani bu kadar mı? yoksa aktif olarak kullanılan hakiler mi bu kadar yoruyo?(kilit açma-bayıltma)
benimde merak ettiğim bir soru ek olarak rayleig yaşından dolayıda fazka kullanamamış olabilir yaş ile ilgilide bir ilgisi var mı hakiyi az kullanmanın ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık