Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Oden saldırıya başlarken Kaido başka tarafa bakıyor. O dövüş sadece Oden'i ezik göstermemek için öyle işlendi. Yoksa teke tek dövüşte hibrit Kaido Oden'i her türlü yer. Adamı ezdirip iyice gözden mi düşürseydi?
Bu arada şu kart mart işlerini bırakın bak patlıyorsunuz böyle sonra.
Aynı zamanda Oden'i ezik göstermemek için Kaido'nun lehine bir bari bari no mi kullanıcısı, kellesinin gideceği anda oğul şantajı, Oden'i yenebilmek için birkaç yıl ordu toplama gibi şeylere de girişmiş mangaka değil mi ? Bu mantıkla Wb de baya ezikmiş. Çünkü bizim bildiğimizin aksine handikap güçlü olan kişiye değil meğersem zayıf olan kişiye veriliyormuş! Allah Allahhhh yauv bak sen şu işe :hmm:

Kartlarda h.haki+şok denmemiş mi ? Kılıcının adı ace idi şok özelliği vardı falan ?
Kartta şok denmişti o saldırıya, kılıç özelliği olarak. SBS ile kral haki demiş Oda.

Aynı zamanda Oden'i ezik göstermemek için Kaido'nun lehine bir bari bari no mi kullanıcısı, kellesinin gideceği anda oğul şantajı, Oden'i yenebilmek için birkaç yıl ordu toplama gibi şeylere de girişmiş mangaka değil mi ? Bu mantıkla Wb de baya ezikmiş. Çünkü bizim bildiğimizin aksine handikap güçlü olan kişiye değil meğersem zayıf olan kişiye veriliyormuş! Allah Allahhhh yauv bak sen şu işe :hmm:
Zaten ben de onu yazdım.

En son yayımlanan SBS'de Oden'in Roger gibi gelişmiş Kral Haki kullanabildiği açıklandı.

''Question : I always play in the kindergarten and use "Togen Shirataki" and "Kamusari" will I get stronger?''
''Oda : Woah! Take it easy on the conqueror's haki!''

Gözlem Haki kullananlara ise Ace de eklenmiş oldu ''episode A'' da Gözlem Haki kullanması sebebiyle.

Bilgi için teşekkürler.:good: @Alpamis Sana demiştim işte Oden kral haki kombine edip kesmiş Kaido’yu.Bu adamı öyle kesen ikinci kişi Zoro olunca mantık olarak onun da kral haki kombinasyonuyla kesmiş olması lazım.Çünkü Kaido kral hakiye vurgu yaptı Zoro’nun ne kadar güçlü olduğuna yada kılıca falan değil.Zoro’nun haberi yoktu Kaido’dan öğreniyor durumu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık