Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Yani buradan Kaido'nun ünvanı daha kapsamlı diyenler de patlamış oldu mu ? Newgate, Roger dengi.. Oden'in Kaidoya yaptığı, Rogera yapabildiği belli..
Kaido o zamanlar tam gücünde mi bilmiyorum da, Oden Roger'a da beklemediği anda vursa öyle keser zaten. Teke tekte Kaido her türlü yerdi Oden'i. :bilmem:

Kaido o zamanlar tam gücünde mi bilmiyorum da, Oden Roger'a da beklemediği anda vursa öyle keser zaten. Teke tekte Kaido her türlü yerdi Oden'i. :bilmem:
O savaşta beklemediği anda kimin vurduğunu biliyoruz :) :gamyon:

Kaido süpernova falan değil gelişebileceği seviye belli.. Roger, Newgate ikisini de öper geçer işte

O savaşta beklemediği anda kimin vurduğunu biliyoruz :) :gamyon:

Kaido süpernova falan değil gelişebileceği seviye belli.. Roger, Newgate ikisini de öper geçer işte
Oden saldırıya başlarken Kaido başka tarafa bakıyor. O dövüş sadece Oden'i ezik göstermemek için öyle işlendi. Yoksa teke tek dövüşte hibrit Kaido Oden'i her türlü yer. Adamı ezdirip iyice gözden mi düşürseydi?
Bu arada şu kart mart işlerini bırakın bak patlıyorsunuz böyle sonra.

Oden saldırıya başlarken Kaido başka tarafa bakıyor. O dövüş sadece Oden'i ezik göstermemek için öyle işlendi. Yoksa teke tek dövüşte hibrit Kaido Oden'i her türlü yer. Adamı ezdirip iyice gözden mi düşürseydi?
Bu arada şu kart mart işlerini bırakın bak patlıyorsunuz böyle sonra.
Kart bilgileri devreye girince patlatıyorum yanlız hayal dünyandan çık kskmsms

Şimdi kartları ciddiye alır olduysan Roger döneminde de Wb o ünvana sahipti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık